آموزش معامله گری و نحوه دریافت جایزه Coinex -ایران ارز دیجیتال

و سپس از بخش ۲-۲ شبکه مورد نظر برای انتقال را تعیین نمایید که ما در این مثال شبکه trc20 را انتخاب می کنیم و سپس در بخش ۳-۲ میتوانید آدرس خود را دریافت کنید. ۲- عامل دوم چیزی که اثبات کند خودِ شما آن کلمه عبور را وارد کردهاید نه شخص دیگری. در انتها امیدواریم این محتوا توانسته باشد نیاز شما را برای ساخت حساب کاربری در صرافی کوینکس مرتفع کند اما بهتر است بدانید که در دوره ۰ تا ۱۰۰ ارزهای دیجیتال که توسط دکتر صادقی نیا تولید شده است تمام مباحث حرفهای در حوزه ترید آموزش داده شده و شما به راحتی می توانید کار کردن با این صرافی را هم به طور کامل آموزش ببینید و به یک تریدر حرفه ای تبدیل شوید. یانگ هایپو برای تشکیل تیم توسعهدهنده و پشتیبان این صرافی به سراغ متخصصین حوزه بلاکچین، برنامهنویسی و اینترنت رفته و بهترین این افراد را انتخاب کرده.

به همین دلیل است که توانسته سایتی طراحی کند که نزد کاربران از محبوبیت خاصی برخوردار است و امنیت قابل سایت صرافی کوینکس قبولی نیز دارد. این شرکت توانسته است با استفاده از سیستم اختصاصی تراز تجاری خود، یک پلتفرم رمزنگاری سریع و بسیار امن، کاربرپسند، کم هزینه و با سرعت بالا ایجاد نماید تا کاربران بتوانند از طریق آن، طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال را مبادله کنند. برای تغییر زبان سایت کافی است همانند تصویر بالا روی بخش مشخص شده توسط فلش قرمز رنک کلیک کرده و زبان فارسی را انتخاب نمایید.

در حقیقت تمام تراکنش های مربوط به پرداخت، تبادل ارز دیجیتال و انتقال وجه در پلتفرم این صرافی به شکلی کاملا امن انجام می پذیرند. این صرافی چون در کشور آمریکا شعبه ای ندارد ، به تحریم های آمریکا علیه ایران بی اعتنا بوده و تمام کاربران ایرانی بدون محدودیت می می توانند در صرافی کوینکس ثبت نام کرده و احراز هویت کنند. صرافی ارز دیجیتال تبدیل با پشتیبانی بیش از ۶۰ ارز دیجیتال و ابزار مدیریت ریسک حدضرر و OCO، پیشرو در صنعت ارزهای دیجیتال است که شما میتوانید همین حالا به این خانواده بپیوندید. این تعداد از صرافی بایننس کمتر است اما شما میتوانید تمام ارزهای محبوب را در این صرافی خریدوفروش نمایید. البته باید متذکر شویم که صرف کم بودن یا زیاد بودن تعداد فالوورها نباید ملاک این بررسی باشد. هر روز بر تعداد کاربران و کشورهایی که از خدمات صرافی کوینکس استفاده میکنند افزوده میشود.

یانگ فردی کسی است که استخر معروف ViaBTC را تأسیس کرد و عملکرد بسیاری خوبی در اداره این استخر استخراج داشت. عکس خود را به صورت تکنفره بیندازید. برای واریز ارز های مختلف به کوینکس و تاریخچه واریز ها دریافت ارز دیجیتال از سایر صرافیها یا کیف پولها . این کمترین میزان کارمزد در نظر گرفته شده در مقایسه با سایر صرافی های رمز ارزها است. شما باید این آدرس را در پلتفرم مبدا در قسمت برداشت یا withdraw – send وارد نمایید تا بتوانید ارزدیجیتال مورد نظر خود را به کوینکس انتقال دهید.

برخلاف بسیاری از صرافی های دنیا که به دلیل تحریم با کاربران ایران کار نمی کنند صرافی کوینکس نه تنها کاربران ایرانی رو تحریم نکرده است بلکه به تازگی پشتیبانی از زبان فارسی را به سایت و اپلیکیشن موبایل خود اضافه کرده است. از این رو خیلی از صرافی ها برای دور ماندن از تحریم های دولت چین، ارائه خدمات به کاربران این کشور را ممنوع کرده و چینی ها نمیتوانند در آنها احراز هویت نمایند. لطفا حتما پس از وارد کردن آدرس در مبدا چک نمایید که آدرس را دقیق وارد کرده اید و شبکه انتقال ارز در مبدا و مقصد یکسان باشد.