اخبار استارتاپ ها

اخبار استارتاپ ها

به گزارش تجارت‌نیوز ، روز گذشته بود که کسب‌وکارهای آنلاین اعلام کردند با دستور قضایی همه سرویس‌های ارسال پیامک در … یک محقق ایرانی و فعال دانش بنیان معتقد است کارآفرینی در ایران فضای بکری دارد و اگر شرایط فراهم شود حتما بسیاری از دانشجویان و محققان ایرانی غیرمقیم به کشور باز می گردند. رویداد «دوشنبه‌های استارت‌آپی» و «پیوند» در حوزه کشاورزی هوشمند با حضور استارت اپهای حوزه کشاورزی برگزار شد. معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان اعلام کرد ۷ فناوری کارآمد می‌تواند موانع پیش‌روی توسعه‌ سلامت دیجیتال را مرتفع کند.

داده‌های سایت کدال حاکی از کاهش اندک درآمد آسیاتک در دی 1401 نسبت به ماه سودآور آذر این شرکت بوده است. به نظر تغییر مدیرعامل شاتل تا پایان سال 1401 انجام خواهد شد و احمدرضا نخجوانی پس از حدود 15 سال مدیرعاملی شاتل، از این شرکت کنار خواهد رفت. به گزارش تجارت‌نیوز ، به دنبال حمله‌های سایبری که در چند روز گذشته برای بسیاری از وب‌سایت‌های دولتی اتفاق افتاد، … به گزارش تجارت‌نیوز ، شاید اندازه‌گیری اکسیژن خون با گوشی همراه کمی عجیب باشد اما همانطور که می‌دانیم تلفن‌های هوشمند …

سرمایه‌گذاران به دور خلاقیت استارتاپ‌ها حصار نکشند

کشتیار، دستیار هوشمند زمین‌های کشاورزی است که با استفاده از تصاویر ماهواره‌ای در کنار دانش… استارتاپ مامان‌پز در سال ۱۳۹۳ با هدف ایجاد سهولت و تنوع در دسترسی مشتریان (اعم… نسل زد که حدودا از سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۱۰ متولد شده‌اند، هم از جنبش‌های اقتصادی کلان و مسائل…

بانک مرکزی در ادامه پول‌پاشی‌های خود در بازار باز، این هفته نیز 105 همت به این بازار تزریق کرد. در سی و دومین قسمت از پادکست اقتصادی رادیو تجارت‌نیوز از مولدسازی دارایی‌های دولت گفته‌ایم و اینکه چرا باید با چنین مصوبه‌ای مخالف بود. همچنین اشاره شد که بخش جدیدی با عنوان «بانوان پیشگام» قرار است امسال به نمایشگاه اضافه شود و فرصت صحبت برای زنان کارآفرین را فراهم کند. لازم به ذکر است که بودجه این رویداد می‌تواند به بازیابی استارتاپ‌های آسیب‌دیده کمک کند. پیش‌تر اشاره شد که این نمایشگاه به‌صرف حضور غرفه‌داران برگزار نخواهد شد و تمرکز بر شبکه‌سازی و محتوای استیج‌هاست، اما بودجه وابسته به بخش نمایشگاهی اعلام خواهد شد. موضوعی که وجود یک تناقض در محاسبه بودجه نمایشگاه را نشان می‌دهد.

410 رویداد کارآفرینی استارتاپ تریپ کشاورزی (AGRI-TECH STARTUP TRIP) رویداد کارآفرینی استارتاپ تریپ کشاورزی (AGRI-TECH Startup Trip) مرکز استارتاپ استان کرمانشاه، مستقر در دانشگاه رازی، رویداد… 116 حمایت از برگزاری دومین رویداد استارتاپ با رویکرد کسب وکارهای کوچک در دانشگاه رازی کنسرسیوم‌های تولیدی و صادراتی با رویکرد برطرف سازی حلقه مفقوده و رفع نیازهای فناورانه در حوزه صنایع کوچک و… معاون توسعه روابط علمی و سرمایه علمی مرکز تعاملات معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهور از راه اندازی ۲۴۰ استارت اپ و شرکت دانش بنیان توسط ایرانیان خارج از کشور خبر داد. 109 اولین جلسه شورای مرکز استارتاپ استان در دانشگاه رازی برگزار شد اولین جلسه شورای راهبردی مرکز استارتاپ استان کرمانشاه، چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه ۱۳۹۸، با حضور مهندس شهریار بهنیا مدیر کل ارتباطات و… استارت آپ (Start-Up) رویکرد و مفهومی‌ست، که در کمتر از یک دهه توانسته است در دنیای کارآفرینی و کسب وکار، انقلاب بزرگی برپا کند.

روز قبل تنها در ۴۰ روز تعداد کاربران ChatGPT از مرز ۱۰ میلیون نفر گذشت

فین ‌تک‌ها استارت‌آپ‌های حوزه مالی هستند که با قدرت به سمت جذب سرمایه و مخاطب بیشتر پیش می‌روند. در این مقاله از سایت جت، با ما همراه باشید تا شما را با هشت استارت‌آپ ایرانی که در این رقابت، موفق عمل کرده‌اند آشنا کنیم. ستاد توسعه فناوری نانو اعلام کرد نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱ فرصت ویژه ای برای سرمایه گذاری روی طرح های فناورانه نانویی به شمار می رود. دستاوردهای استارت آپی حوزه علوم شناختی بهمن ماه در نمایشگاه بین المللی تهران ارائه می شوند.

هدیه‌ی جذاب اسنپ‌اکسپرس به دانش‌آموزان، دانشجویان و استادان

امروز جلسه ای با مدیر خانه خلاق استان کرمانشاه، خانم ناهید حسینی برگزار شد، در این جلسه، دکتر مهدی طلایی، مدیر مرکز استارتاپ استان، ضمن خوش آمد گویی، بر لزوم… در اینوتکس ۲۰۲۳ سه استیج با عناوین استیج عمومی، استیج فنون حکمرانی و استیج ایستگاه آینده (امسال با موضوع هوش مصنوعی) برگزار one of the top 10 economic blog in Washington می‌شود. دقیقا در روزهایی که آینده تکنولوژی و کسب‌وکارهای نوآورانه در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با توجه به شرایط سختی که استارتاپ‌ها در پی محدودسازی اینترنت و محدودیت ارتباطات خود در ماه‌های اخیر تجربه کردند، استقبال از نمایشگاه اینوتکس امسال بسیار بعید به نظر می‌رسد.

  • در این مقاله به معرفی و بررسی پنج استارتاپ حمل و نقل موفق می‌پرازیم.
  • با این همه عده زیادی اعتقاد دارند که تا چند سال آینده، استارتاپ ‌ها به صدر جدول‌ های بورس خواهند رسید.
  • ممکن است پس از روز‌ها تلاش و تحمل مشقت‌های فراوان موفق به راه‌اندازی پروژه و یا تولید…
  • ارائه مقالات دقیق و مبتنی بر منابع علمی و انتشار اخبار روزانه دنیای استارتاپ‌ها، اولین قدم ما برای همراهی با بنیان‌گذاران و کارآفرینان مشتاق است.
  • دستاوردهای استارت آپی حوزه علوم شناختی بهمن ماه در نمایشگاه بین المللی تهران ارائه می شوند.
  • این نمایشگاه که از ۱۹ الی ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ در پارک فناوری پردیس با بیش از ۲۰ بخش جانبی خود برگزار می‌شود، قرار است به شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت تسهیلات و تخفیف ۷۰ درصدی ارائه دهد.