– انواع کرم های مراقبت از پوست | takdoo-تکدو

دو مورد از شایع‌ترین شرایط پوستی شامل پیری پوست و کم آبی پوست می‌شود. بخش‌های چرب‌تر پوست مختلط به دلیل افزایش تولید چربی و بخش‌های خشک به دلیل کاهش تولیدات سبوم ایجاد می‌شود. خانم‌ها باید از محصولات آرایشی بدون روغن و ضد آکنه استفاده کنند. محصولات آرایشی غیر از این و آرایش سنگین می‌تواند باعث بسته شدن منافذ و بدتر شدن آکنه‌ها شود. این محصولات حاوی سالیسیلیک اسید و بنزویل پراکسید هستند که به پاکسازی آکنه‌ها کمک می‌کنند. پوست چرب به پوستی گفته می‌شود که بیش از حد چربی (سبوم) تولید می‌کند.

نوع پوست شما مهم است

در این مقاله با ترتیب استفاده از محصولات مراقبت از پوست، مراحلی که می‌توانید حذف کنید و نیز بهترین محصولات مراقبتی متناسب با نوع پوست شما آشنا خواهیم شد. فیلورگا یکی از برند های منحصر به فرد و شناخته شده ی فرانسوی است که از محبو بیت بالایی برخوردار است. برند فیلورگا فعالیت خود را با تولید محصولات درمانی آغاز کرد. استفاده از تیم محقق و متخصص در کنار آزمایشگاه ها کمک کرده است تا محصولات برند فیلورگا کیفیت بالایی داشته باشند.

تیم لیلیوم لیدی در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی نیز پاسخ گوی سوالات شما عزیزان هستند.

بنزوئیل پراکسید و سالیسیلیک اسید دو مورد از پرکاربردترین ترکیبات برای درمان جوش به شمار می‌آیند اما وجود هم‌زمان هر دو در محصولات ضد جوش می‌تواند باعث تحریک پوست شود. البته اهمیت مرحله شستشو و پاکسازی پوست تنها به دلیل نیاز به پاک کردن آرایش نیست. این مرحله در روتین مراقبت از پوست آقایان نیز اهمیت ویژه‌ای دارد.

این محصول می‌­تواند یک غذای لذیذ، صنایع دستی سنتی، یا حتی محصول پوستی ساخته شده با ترکیبات خاص باشد. در ادامه با کشورهایی آشنا می­‌شوید که محصولات پوستی آن‌ها در کل دنیا مشهور هستند. برای شست و شوی کامل پوست صورت شما در ابتدا به یک آرایش پاک کن یا میسلارواتر مناسب نیاز دارید تا هم آرایش‌تان را به طور کامل پاک نماید و هم آلودگی ها را از صورت شما بزداید.

  • کرم ضد ترک پا کامان به دلیل داشتن شی­باتر و عسل، پوست را کاملا نرم و بازسازی می­‌کند.
  • بعضی تصور می کنند که وازلین پوست را تیره می کند در صورتی که اصلا درست نیست .وازلین مرطوب کنندگی خوبی به پوست می دهد.
  • در آموزشگاه آرایشگری آموده در دوره تخصصی متعادل ساز چهره شناخت کاملی از پوست و انواع آن پیدا می کنید.
  • اگر از خریداران محصولات مراقبتی هستید غیر ممکن است که برند معروف و خارجی کلینیک را نشناسید.
  • اگر به­‌دنبال یک محصول مراقبتی موثر و مقرون به صرفه هستید، پیشنهاد می‌کنیم یک بار این سرم را امتحان کنید.
  • پوست همه افراد خصوصا کودکان در مقابل اشعه نور خورشید صدمه می بیند و به کاربردن کرم ضدآفتاب حتی برای کودکان نیز بسیار اهمیت دارد.
حتی اگر هاله تیره دور چشم ندارید، استفاده از کرم دور چشم را فراموش نکنید. این کرم‌ها، ملایم و سبک هستند و مختص پوست اطراف چشم فرموله شده‌اند. وظیفه اصلی این کرم‌ها روشن کردن پوست اطراف چشم و از بین بردن چین و چروک است.

– انواع کرم های مراقبت از پوست | takdoo-تکدو