بایگانی‌ها دهم تجربی کتاب درسی فروشگاه اینترنتی مرسی کتاب | ketabko

اگر می‌خواهید در این باره اطلاعاتی کسب کنید، با فروشگاه آنلاین کتابانه همراه باشید. شما می توانید هر کتاب کمک درسی و لوازم تحریری که می خواهید از فروشگاه اینترنتی ترنج مارکت سفارش دهید و در سریع ترین زمانِ ممکن درب منزل تحویل بگیرید. برای فیزیک میتونید از کتاب فیزیک دهم تجربی میکرو طبقه بندی گاج استفاده کنید. عربی دهم تست خیلی سبز مناسب رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی می باشد. فیزیک دهم تجربی تست خیلی سبز از مجموعه کتاب های آموزش و حل تست است. این کتاب گزینه ای مناسب برای حل تست های پر تنوع و سطح بندی شده است.

کتاب میکرو تست فیزیک پایه کنکور تجربی گاج (جلد اول)

بدون شک تمامی رشته‌های نظری، فنی و حرفه‌ای و کار و دانش به خودی خود از سختی‌هایی برخوردار هستند که درک مفاهیم را برای متقاضیان آن رشته دشوار می‌کند. از طرفی بدیهی است که تمامی دانش آموزان در سطح علمی و توانایی یکسانی قرار ندارند و هر فرد باید با توجه به این نکته بهترین ومناسب‌ترین کتاب درسی را انتخاب و تهیه فرماید. این انتشارات یکی از پرتجربه‌ترین و پرآوازه‌ترین انتشارات است که دانش‌آموزان را در حین تحصیل همراهی می‌کند. کتاب های تست مبتکران را می‌توان در گروه بهترین کتاب کمک درسی دهم تجربی قرار داد که در ادامه به معرفی مختصر آن می‌پردازیم. کتاب های پرسمان گاج را می‌توان در زمره بهترین کتاب کمک درسی دهم تجربی قرارداد. این کتاب ها برای ایجاد آمادگی برای امتحانات مدرسه و بالابردن معدل دانش‌آموزان تهیه و تألیف شده‌اند.

نیاز به تقویت مهارت حل مسئله برای کنار آمدن با محتوای درسی رشته ریاضی فیزیک و علوم تجربی، برخی از مراکز آموزشی را از تهیه کتاب کمک ‌درسی برای دانش آموزان رشته علوم انسانی غافل می‌کند. اما روبرو شدن با دروسی چون فلسفه، جامعه‌شناسی و منطق آن هم برای اولین بار، نشان‌دهنده نیاز به استفاده از مکمل‌های آموزشی در پایه دهم انسانی است. کتاب های تست نشر الگو، از جمله کتاب های کمک درسی برتر دهم تجربی هستند که به‌نوعی مکمل کتاب درسی محسوب می‌شوند. در این کتاب ها، دانش‌آموزان می‌آموزند که چگونه به سؤالات تستی پاسخ دهند. نشر الگو، از سال 1384 در حوزه انتشار کتاب های کمک درسی شروع به کارکرده است.

  • شیمی علاوه بر دروس عمومی بین دانش آموزان ریاضی و تجربی مشترک است و از لحاظ مباحث شیمی رشته ریاضی و شیمی رشته تجربی با هم تفاوت ندارد.
  • لذا پایه دهم را که در گذشته از آن تحت عنوان “دوم دبیرستان” یاد می‌شد، می‌توان مهمترین سال تحصیلی دانش آموزان برشمرد.
  • این کتاب ها سعی بر بالابردن اطلاعات و اعتمادبه‌نفس دانش‌آموزان دارند.
  • اکنون که دانش آموزان به تسلط کافی بر مطالب دست یافته‌اند، وقت آن رسیده تا با استفاده از مجموعه کتاب‌های تست از همین الان خود را برای کنکور سراسری آماده کنند.
  • پوشش دروس در پایه‌های مختلف و داشتن عناوین متفاوت کتاب ها با منظورهای مختلف به همراه کیفیت محتوای بسیار خوب، از علل شهرت و محبوبیت انتشارات خیلی سبز است.
  • آنچه که در کتاب های فضایی مهر و ماه در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد، آموزش کامل و مفهومی مطالب کتاب درسی است، به همراه مثال‌های زیاد و متنوع.

زیرا این کتاب‌ها با هدف آموزش مطالب درسی با زبانی روان به دانش آموزان و تکمیل آموخته‌های آنها و تثبیت آن به وسیله‌ی تمرینتات کتاب کمک درسی دهم تجربی متعدد منتشر شده‌اند. کتاب های IQ (آی کیو) گاج، یکی از کتاب های کمک درسی برتر دهم تجربی است که قصد آموزش فراتر از سطح کتاب را دارد. این کتاب ها مناسب دانش‌آموزانی است که به فکر برترین نمرات و رتبه‌ها در آزمون‌های مختلف هستند. سؤالات این کتاب ها بسیار دشوار و فراتر از سطح استاندارد کتاب درسی است.

فرمول های فیزیک کنکور رشته تجربی مینی میکرو طلایی گاج

و برای ریاضی هم میتونید ریاضی دهم میکرو گاج یا ریاضی دهم آی کیو گاج استفاده کنید. این کتاب 140 صفحه است و توسط رضا کیاسالار تهیه و گردآوری شده است. ضمنا هر کدام از کتاب ها را می توانید با تخفیف بالا و ارسال رایگان از مدابوک تهیه کنید. برای مقطع دهم کتاب‌های مختلفی با سبک متفاوت به وسیله‌ی انتشارات روانه‌ی بازار شدند که در ادامه با آنها بیشتر آشنا می‌شویم. شاید دیگر زمان آن گذشته باشد که زمان یک روز کاری خود را هدر دهیم و به دل شهر بزنید تا شاید کتابی که دنبالش هستید را پیدا کنید. گرچه به خواسته خود رسیدید و چیزی که دنبالش بودید را پیدا کردید اما متاسفانه یک روز خود را از دست دادید، آن هم برای چیزی که می توانستید در عرض چند دقیقه از فروشگاه پایتخت کتاب تهیه کنید.

بایگانی‌ها دهم تجربی کتاب درسی فروشگاه اینترنتی مرسی کتاب | ketabko