بررسی کامل و فنی ویدئو وال | asilight

به‌این‌ترتیب، مجموعه‌ای غنی از ویژگی‌های کنترل ازجمله دسترسی و گزارش دهی چند کاربر را فراهم می‌کنند. باکمال تعجب، تنها 13 درصد از سیستم‌های ویدئو وال نصب‌شده دارای نرم‌افزار مدیریت محتوا هستند. پروژکتورها معمولا نیازمند یک فاصله ی قابل توجه از دیوار هستند تا بتوانند تصویری تولید کنند که بخش زیادی از دیوار را بپوشاند. این فاصله ممکن است باعث محدود شدن تعداد اعضایی شود که می توانند بدون بلوکه کردن تصویر در اتاق حضور یابند، حتی اگر از لنزهای مخصوص واید استفاده شود.

بررسی کامل و فنی ویدئو وال | asilight

تابلو روان و ویدئو وال‌ دو محصولی هستند که نمایش اطلاعات را برای شما ممکن می‌سازند. در تابلوهای روان شما صرفا می‌توانید اعداد، حروف و اشکال را نمایش دهید و همچنین با مشکلی به نام ابعاد تصاویر روبرو خواهید شد. اما تکنولوژی بکار رفته در ویدئو وال به گونه‌ای است که این مشکلات را نخواهند داشت. فناوری تلویزیون شهری به گونه‌ای است که این دستگاه امکان پخش تصاویر و فیلم‌ها را با بالاترین کیفیت ممکن خواهد داشت.

فروش ویدئو وال

آیا تاکنون به سیستم های نمایشگر عظیم، مانند آنهایی که در اتاق های کنترل، بورس، مراکز عمومی و غیره موجود است نگاه کرده‌اید و فکر کرده‌اید که فناوری پشت آنها چیست؟ آنها در واقع همان ویدئو وال‌ها می باشند. ویدیو وال تعدادی نمایشگر است، که برای ایجاد یک صفحه بزرگ در کنار هم قرار گرفته و یکپارچه می شوند. بطور خلاصهسیستم نمایش یکپارچه با ابعاد وسیعو قابلیت کارکرد بسیار طولانی یا حتی مداوم راویدئو والگویند. این دستگاه امکان دریافت، مدیریت و پخش تعداد زیادی از ورودیهای ویدئویی در فرمت های گوناگون را دارا می باشد. نمایشگر دیجیتال به همان صفحات کنار هم چیده شده گفته می‌شود که درنهایت یک نمایشگر بزرگ‌تر را به وجود می‌آورند. ما توصیه می‌کنیم از نمایشگرهایی با حاشیه‌های باریک برای مشاهده یکپارچه و باکیفیت محتوا استفاده کنید.

اجاره باند بلوتوثی،دی جی خانم و آقا،اجاره رقص نور

به همین علت دستگاه‌های ویدئو وال امکانات بیشتری در اختیار ما قرار می‌دهند. مورد دیگری که لازم است به آن اشاره کنیم، طول عمر بالای ویدئو وال‌هاست. این دستگاه از نظر طول عمر و تجهیزات فنی به صورتی ساخته شده است که حتی روزها و هفته‌ها هم روشن باشد، دچار مشکل نشود.

فروش درب اتوماتیک پارکینگی وخدمات جک پارکینگ و تعمیرات

هرچند، این رویکرد بسیاری از جنبه های یک طراحی موفق ویدئو وال را ویدئو وال نادیده می گیرد. با وجود اینکه نمایشگرهای ویدئو وال ها با اهمیت هستند، ولی آنها فقط یک عضو از سیستم هستند. هر منبع ورودی را می توان در هر قسمتی از ویدئو وال نمایش داد، و انواع بسیار مختلفی از ورودی ها را می توان فقط در یکی از نمایشگرها نیز نمایش داد. پردازنده های ویدئو وال ها از لحاظ قیمتی یک عضو مهم ویدئو وال ها هستند.

  • محصولاتی را مانند دوربین مدار بسته، مانیتور صنعتی و ویدئو وال، دوربین وای فای، دستگاه ضبط تصویر، آیفون تصویری در سبد کالایی خود دارد.
  • مجموعه کیان ال ‌ای دی چندین سال است که در حوزه تهیه و اجرای نمایشگر‌های غول‌پیکر فعالیت می‌کند.
  • هرچند سری NSL این تولید کننده بیشتر برای استفاده های 24 ساعته و طولانی تولید و بیشتر در اتاق های کنترل استفاده میشوند به طور فوق العاده ای دارای روشنایی بالایی هستند که آنها را قابل استفاده در نور محیطی میکند.
  • مراکز خرید بزرگ می توانند نقشه ها را روی صفحه نمایش ویدئو نمایش دهند.