توری پرسی کاربرد، قیمت و خرید توری پرسی آهنیتو | foulka

در واقع قفل شدن میله های موجدار در هم باعث می شود که هیچگونه حرکت طولی و عرضی ممکن نباشد و ایستایی خوبی به دست آید . از دیگر ویژگی‌های توری پرسی این است که حداکثر گردش هوا را فراهم می‌کند و در زمان آتش‌سوزی، جریان شیلنگ آب را به هم نمی‌زند؛ از این رو، گزینه‌ی مناسبی برای ایمن‌سازی اماکن است. توری پرسی به دلیل طرح‌های متنوعی که دارد، در هنر معماری قابل استفاده است. در ادامه قصد داریم به معرفی برخی از مشخصات فنی توری مشبک که می‌تواند برای مصرف‌کنندگان دارای اهمیت بسیاری ‌باشد بپردازیم. بسته به ماده اولیه مصرف شده، این توری به انواع توری پرسی سبک و سنگین تقسیم می‌شود. علاوه بر این موارد، شاخصه مهم فنس پرسی مقاومت بالای آن در برابر ضربه و تغییرات دمایی است.

نحوه تولید توری های پرسی

این نوع توری حداکثر مقدار گردش هوا را فراهم می آورد و در هنگام آتش سوزی ، جریان شیلنگ آب را برهم نمی مفتول زند . با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. برای اطلاع از تخفیفات و مشاهده محصولات بیشتر میتوانید به اینستاگرام ما مراجعه کنید. از دیگر مزایای این محصول می توان به مقاومت در برابر شرایط جوی مختلف اشاره کرد.

  • مطمئن‌ترین خرید مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی را با آسرون تجربه کنید.
  • با استفاده از این الگوی بافت، سیم‌ها در هر دو سیم و در زیر جفت سیم‌های مجاور بعدی بافته می‌شوند.
  • هر چقدر ضخامت بیشتری برای مفتول در نظر گرفته شود، در نهایت ساخت آن پرهزینه‌تر شده و همچنین ممکن است قیمت آن نیز افزایش یابد.
  • اندازه چشمه های توری و نوع بافت در سرتاسر یک توری پرسی به یک شکل می باشد و به صورت کاملا یکسان و یکدست تولید می شود.

در مقاله توری چیست + انواع و 5 کاربرد توری فلزی به طور کامل با انواع توری و کاربرد هر یک آشنا شوید. این توری انعطاف بسیار بالایی داشته و همچنین در برابر ضربه و رطوبت و خردگی مقاوم است. همین موارد باعث می شود توری پرسی کاربردهای بسیار زیاد و متنوعی داشته باشد.

سیم، مفتول آرماتوربندی

یکی از مسائل مهم در خصوص خرید این محصول، توجه به جنس مفتول است. قیمت خرید توری پرسی بر اساس سه فاکتور مهم تعیین می‌شود که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم. توری پرسی معمولاً از مفتول‌های حرارتی به‌صورت مفتول بافت و چشمه‌های مربع و مستطیل شکل تولید می‌شود. سیم مفتول به کار رفته در این نوع توری‌ها در سایزهای ۲ میلی‌متر الی ۶ میلی‌متر تولید شده پس از آن به‌صورت دنده شده در می‌آید و با دستگاه در ابعاد مختلف به‌صورت تار و پود بافته می‌شود. این محصول، گاهی با نام فنس پرسی و همچنین توری مشبک نیز شناخته می‌شود.

اگر از مشخصات فنی و قیمت ها آگاه باشید خرید اینترنتی توری پرسی می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. توری پرسی نوعی توری است که مثل همه انواع توری از سیم مفتول فولادی ساخته شده است. اگر سیم مفتول فولادی از نوع گالوانیز باشد، یعنی با لایه ای از روی پوشانده گردد طبعا توری پرسی از نوع گالوانیزه خواهد بود.

آیا قیمت توری پرسی در سایت آهن تخفیف به‌روز می‌شود؟

توری پرسی کاربرد، قیمت و خرید توری پرسی آهنیتو | foulka