خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری آی تی پشتیبان

ما با تعهدی که به کار خود داریم همیشه در زمان مشخص و بحرانی حاضر هستیم، تا کارفرمایان با خیال راحت شبکه خود را به ما بسپارند. برای مجموعه هایی که نیازمند بازدید های دوره ای هستند، در زمان های تعیین شده به محل آنها سر خواهیم زد. شرکت نوین پویانت در‌ تهران و‌ کلیه شهر های ایران آماده عقد قرارداد در حوزه‌ IT است. ارائه IT در‌ قالب قرارداد های مشخص و به صورت سالیانه صورت می گیرد.

پس از ارائه پروپزال و طرح نقشه شبکه به کارفرما همراه با توضیحات کامل از انجام کار و اجناس مورد استفاده و تایید ایشان، اجرای کابل‌کشی شبکه و ترانکینگ به صورت ساختار یافته به همراه مرغوب‌ترین نوع کابل‌، ترانک، داکت، کیستون، سوکت، پریز و غیره انجام می گیرد. خدمات مشاوره شبکه و راهکارهای تخصصی و فنی برای بسیاری از شرکت ها و سازمان ها ضروری است. قرار داده های پشتیبانی می تواند به صورت توافقی و با تعداد ماه های مورد نیاز باشد یا ماهیانه شش ماهه و سالیانه قابل ارائه است. تضمین انجام کیفیت کار که شرکتهای پشتیبانی ارائه می‌دهند، به نسبت یک کارمند قوی تر است. یک تیم متخصص، دانش و تجربه بیشتری دارد و در حل فوری مشکلات دارد .

  • سابقه فعالیت شرکت پشتیبانی و نگهداری شبکه مد نظر چه مدتی است؟ و آیا این سابقه قابل استعلام است؟ مثلاً از اداره ثبت و یا مشتریان قدیمی.
  • ایزابل یک نرم افزار تلفنی متن باز است که هسته تلفنی آن Asterisk می باشد و توانسته ظرف مدت کوتاهی مخاطبان خود را در اقصی نقاط جهان بخصوص داخل ایران جلب نماید.
  • به ویژه این موضوع زمانی جدی‌تر می‌شود که تعداد پرسنل شرکت تا حدی زیاد باشد.
  • بسیاری از فعالیت‌ها و اقداماتی که در راستای خدمات شبکه انجام می‌شود، شبکه را با مشکل و غیرقابل دسترسی کمتر می‌کند.
  • • دانش و تجربه شرکت‌های پشتیبان شبکه به طور منظم به روز میشود چون با شرکت‌های زیادی در ارتباط هستند.
  • کارشناسان رایان پشتیبان در صورت نیاز، تجهیزات قدیمی را با تجهیزات جدید تعویض می‌کنند تا شبکه با سرعت و امنیت بیشتری قابل استفاده باشد.
پشتیبانی شبکه به شما این اطمینان را می‌دهد که تمام دستگاه‌ها، سخت‌افزارها و نرم‌افزارها سازگار و کارآمد هستند. از دیگر مزایای پشتیبانی شبکه می‌توان به اطمینان یافتن از شلوغ نبودن شبکه برای راحتی کار همه کاربران، اشاره نمود. در نهایت هدف از پشتیبانی، حمایت از افراد است که از آن تجهیزات استفاده می‌کنند.

شراکت با یک ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات مدیریت شده مانند پیشگام رایانه یک راه حل فناوری مقرون به صرفه برای تمامی مسائل مربوط به پشتیبانی شبکه است. عقد قرارداد با یک ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات مدیریت شده، اصول اولیه راه اندازی و حفظ زیرساخت فناوری اطلاعات بر عهده یک تیم ماهر است که مسئول نظارت بر عملکرد روان شبکه است. تیم پیشگام رایانه، پشتیبانی کامل فناوری اطلاعات و شبکه کامپیوتر را با یک تیم متخصص در تمامی بخش های مجموعه شما را بر عهده می گیرد.

ما نمی توانیم هر چیزی را که در تماس با سیستم یا برنامه کامپیوتری با سیستم های دیگر اتفاق می افتد را پیش بینی کنیم. این به تنهایی میزان زیادی از عدم دقت و آزمایش برای عیب یابی را معرفی می کند. برای موفقیت، متخصص پشتیبانی شبکه باید محقق خوبی باشد و بر قوانین اساسی منطق تکیه کند. پشتیبانی باید برای هر سازمانی که با داده ها و سیستم های شبکه کار می کند از اولویت بالایی برخوردار باشد. علاوه بر محافظت از دارایی ها و یکپارچگی داده ها در برابر سو استفاده های خارجی، پایداری و امنیت شبکه همچنین می تواند ترافیک شبکه را با کارایی بیشتری مدیریت کند، عملکرد شبکه را افزایش دهد و از اشتراک داده ایمن بین کارمندان و منابع داده اطمینان حاصل کند.

چرا پشتیانی شبکه آی تی پشتیبان؟

خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار و کلیه نرم افزاهای شبکه و سرور توسط پیشگام رایانه به صورت حضوری و غیر حضوری و به شیوه آنلاین و ریموت انجام می شود. خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری یکی از نیازهای اساسی شرکت ها و سازمان ها در سال ۲۰۲۲ است. شرکت پشتیبانی شبکه تکنویار به عنوان یک شرکت متخصص در فناوری اطلاعات در زمینه ارائه انواع خدمات شبکه، راه اندازی و پشتیبانی شبکه، پشتیبانی کامپیوتر، خدمات ویپ، خدمات IT و حفظ امنیت شبکه در ایران فعالیت می‌ کند. بسیار خرسندیم که شمار بسیار زیادی از مشتریان ما شرکت ها و سازمان هایی هستند که در سرتاسر کشور ایران از انواع خدمات پشتیبانی شبکه ما استفاده می کنند. 18 سال فعالیت مستمر و رضایت حداکثری مشتریان، گواه دریافت خدمات با کیفیت از ما است. برای دریافت خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری با ما تماس حاصل فرمایید.

قرارداد خدمات پشتیبانی و نگهداری از تجهیزات اداری:

برای آگاهی از خدمات پشتیبانی و دریافت مشاوره رایگان پس از تماس با واحد فروش باقی کارها را ما انجام می دهیم. تعرفه خدمات پشتیبانی از 100 هزار تومان در ماه شروع می‌شود و تا بالاتر ادامه خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه دارد. قیمت خدمات پشتیبانی شبکه به عوامل مختلفی وابسته است که از جمله این موارد می‌توان به گستردگی شبکه اشاره کرد. سپردن پشتیبانی شبکه خود به یک گروه متخصص که در این زمینه فعالیت دارند و دارای تجارب بیشتری هستند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات پشتیبانی شبکه با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری در حال حاضر اصلی ترین نیاز شرکت‌ها، مؤسسات، کارخانجات، سازمان‌ها، آموزشگاه‌ها، هتل‌ها و … در حوزه انفورماتیک است. رشد و نفوذ فناوری اطلاعات در تمامی حوزه‌های کسب و کار موجب شده است که تمامی محیط های تجاری، اداری، صنعتی، آموزشی و… نیاز مبرم و شدیدی در زمینه پشتیبانی کامپیوتر و شبکه، نصب و راه اندازی انواع تجهیزات شبکه و سرویس‌های مرتبط با آن احساس کنند. متخصصان پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری که «کارشناسان پشتیبانی فنی» نیز نامیده می‌شوند، افرادی هستند که وظیفه برطرف کردن مشکلات را بر عهده دارند.

خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری آی تی پشتیبان

یک پشتیبان حضوری شبکه وابسته به بزرگی شبکه وظایف مختلفی را برعهده دارد. میتوان ورودی های مجاز را مشخص کرد و اطمینان داشت فقط آنها امکان دسترسی به اطلاعات شبکه را خواهند داشت. اما باید خاطر نشان کرد که موارد تخصصی که بسیار به ندرت پیش می آیند برای رفع مشکل نیاز به ارسال سرور به مراکز تخصصی سرور ها دارند. این موضوع یکی از نیاز های اساسی و رایج در شرکت ها و سازمان ها می باشد که مدیران درگیر آن هستند که روش های مختلفی برای اجرای آن وجود دارد که هر کدام مزایا و معایبی دارند و می توان آن را توسط ابزار تخصصی راه اندازی کرد.

روند پشتیبانی شبکه چگونه است؟