خرید بک لینک PBN ویرگول-خرید pbn گلدلینک

خرید بک لینک PBN ویرگول-خرید pbn گلدلینک در صورت سفارش تعداد چندین رپورتاژ pbn اتوریتی MOZ نیز تغییر خواهد کرد. هر یک رپورتاژ در یک سایت منتشر می شود که این مورد هم باعث افزایش Trust Google (اعتماد گوگل به سایت شما) و همچنین Referred Domain (دامنه های ارجاع شده به شما) می شود. حداقل بک لینک هایی که شما از یک رپورتاژ pbn می توانید داشته باشید 3 بک لینک فالو می باشد. از ابزار سئوی یکسانی (برای مثال Google Analytics) در وب‌سایت‌های خود (سایتهای فروشگاهی) استفاده نکنید، این کار ردپاهایی را بجا می‌گذارد که به راحتی قابل تشخیص هستند.

این سایت‌ها دارای ماهیت‌ها مختلف و محتوای با کیفیت هستند که به صورت طبیعی و مستقل در حال فعالیت هستند. قیمت سایت‌های PDN از سایت‌های PBN بیشتر است و به ریسک کمتری به نسبت شبکه وبلاگ‌ها دارد. به همین خاطر در این مطلب در مورد خرید بک لینک به روش PBN با هم صحبت می‌کنیم و به نکات مهمی می‌پردازیم که در حین خرید بک لینک و اجرا کمپین‌های پی بی ان باید به آن توجه کرد.

Pbn در اصل به شبکه ای از سایت هایی گفته می شود که فقط برای انجام عملیات سئو به وجود آمده است. Structured data یا داده های ساختار یافته در سئو سایت اهمیت بسیار بالایی دارند…. به جای اینکه وانمود کنید در این زمینه ها تخصص دارید می توانید یک وبلاگ با موضوع تجربه های شخصی در زمینه این موضوعات ایجاد کنید. در هنگام خرید دامنه ها توجه داشته باشید که تاریخ خریدها و نام صاحب دامنه ها یکسان نباشد، یعنی همه دامنه ها را با یک اسم و از یک فروشنده خاص نخرید. (/domains/marketplace/buy-domains/) NameCheap Auctionsدر این آدرس می توانید هزاران دامنه را بررسی و بین آنها دامنه (های) موردنظرتان را انتخاب کنید.

برای رپورتاژهایتان از عکسو و ویدیو هم می توانید استفاده کنید اما آپلود شده در وب یا هاست خودتان.

در ایجاد بک لینک در پی بی ان هایی که میسازید اصلا عجله نداشته باشید. همونطور که در مقررات سایت هم توضیح داده شده (این لینک) ، خدمات لینک سازی دائمی نیستند. اما برای ثبت رپورتاژهای خبری مجله ای، تیم سئوسل ضمانت ماندگاری یکساله رو ارائه میدن.

آیا پیاده سازی PBN ممکن است باعث پنالتی سایت شود؟

یکی از معیارهای اصلی سایت ماز برای آپدیت آتوریتی هر دامنه، بررسی بکلینک‌ها و آتوریتی بکلینک‌هاست. پس PBN شما اگر تشکیل شده از دامنه‌هایی با آتوریتی بالاست، قطعا روی آتوریتی سایت شما هم تاثیر می‌گذارد. همانطور که بخش روش‌های طبیعی جلوه دادن PBN گفتیم، شما باید اقدام به خرید دامنه‌های مختلف و پست گذاری در آنها بکنید. حالا دوران سرویس‌های وبلاگدهی بود و متخصص‌های سئو سعی کردند تا با استفاده از ساخت وبلاگ و لینکسازی در وبلاگها، مزرعه لینک را بسازند. البته همانطور که می‌دانید، بکلینک باید به صورت طبیعی ساخته شود و اگر گوگل بفهمد که خود مدیر سایت، این بکلینک‌ها را ساخته، نه تنها امتیاز مثبت نمی‌گیرید، بلکه جریمه و شاید پنالتی هم بشوید.

در صورتی که نیاز به بک لینک PBN دارید یا می‌خواهید برای خود یک PBN داشته باشید برای کسب مشاوره تخصصی سئو در این زمینه به صفحه مشاوره سئو بروید و با کارشناسان سئو ما ارتباط برقرار کنید. استفاده از PBN نیز در کنار دیگر روش‌ها چون پست مهمان و… از طرف برخی متخصصان سئو مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما باید ببینیم از نظر گوگل کدام یک از این روش‌ها قابل قبول هستند و کدام یک با مجازات روبه‌رو خواهد شد. زمانی که سایت های معتبر با یک کلمه یا عبارت خاص به درستی به سایت شما لینک داده شوند باعث افزایش اعتماد به سایت شما می شود و به عبارتی اعتماد سایت لینک دهنده را جلب می کنید.

گاهی به دلیل مسائل امنیتی شبکه، صاحبان وب‌سایت‌ها ترجیح می‌دهند از امکانات پی بی‌ ان به‌صورت حساب‌شده‌تری استفاده کنند. یکی از روش‌های شناخته شده در این زمینه خرید رپورتاژ آگهی است که ایجاد لینک به شکل آسان، سریع و کنترل شده در وب‌سایت‌های دیگر را تضمین می‌کند اما هزینه بیشتری دربر دارد. برخی افراد مثلا کارشناس که فاقد هرگونه تجربه سئو هستند(مثل منتقدان سینمایی که خودشان یک فیلم درست نکرده اند ولی همه فیلم ها را شکست خورده می دانند.) می گویند که PBN کار اشتباهی است. معمولا پس از مدتی که کارفرما می بیند دارد هزینه می کند و به آن صورت نتیجه ای حاصل نمی شود عذر این افراد را می خواهد. PBN یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین فاکتورها در رتبه‌بندی نتایج گوگل است و به تعداد و کیفیت لینک‌های ورودی به سایت اشاره دارد.

پیاده سازی PBN چقدر بر رتبه سایت تاثیر دارد؟

همه ی رپورتاژ های کمپین از تولید محتوای یونیک و اختصاصی ، به همراه و تصاویر مرتبط و همچنین سئوی محتوا برخوردار هستند که مشمول هیچگونه هزینه اضافی نمی خرید pbn باشد. استفاده از محتوای تولید شده توسط کارفرما نیز در صورت درخواست ممکن است. در مبحث PBN موارد بسیاری وجود دارد که بایستی به آنها دقت کنیم تا بتوانیم یک PBN عالی را رقم بزنیم برای خودمان که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت… این روش یکی از مرسوم‌ترین روش‌های ایجاد شبکه خصوصی وبلاگ است. خرید دامنه‌های منقضی شده بهتر است برای وب‌سایت‌هایی صورت بگیرد که دارای لینک و اعتبار دامنه باشند. شما می‌توانید بین دامنه‌های منقضی شده، دامنه‌های بسته (قبل از انقضا) یا دامنه‌های حراج شده یکی را انتخاب کنید.

پیدا کردن و شناسایی سایت‌هایی هم که ممکن است به محتوای وب‌سایت شما علاقه داشته باشند، این روند را کوتاه‌تر می‌کند. افراد غالباً از PBN ها برای تقویت وب سایت خود یا ایجاد یک سرویس PBN و فروش لینک به سایت های دیگر مانند سایت های فروشگاه اینترنتی استفاده می‌کنند. بهترین منبع اقدام پس از خرید شبکه‌ای از سایت‌ها، پاکسازی سئوی ارگانیک و رفع هرگونه مشکلات برگشتی مانند 404 خطا یا لینک‌های اسپم موجود است. پس از پاکسازی وب سایت‌های خود (طراحی فروشگاه آنلاین)، هر سایت را در یک زمینه‌ی طبیعی به صفحه هدف لینک کنید. به طور طبیعی بک‌لینک شامل هایپرلینک ها در یک محیط سودمند است، جایی که منشن برای کاربران بالقوه بسیار معنادار است. قدرت اجرای لینک سازی با بک لینک pbn و pdn به صورت همزمان چندین برابر بیشتر از خرید رپورتاژهای به ارزش چندین میلیون و به تعداد کم است.