خرید مستقیم دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل از واردکننده

آب لوله کشی شهری با عبور از فیلترهای دستگاه تصفیه آب، به صورت صافی املاح مضر درشت و به ترتیب ریزتر آب حذف و تصفیه کامل میگردند تا مناسب برای نوشیدن شوند. فیلتر های کربنی هم برای از بین بردن طعم، بو، مزه، و کلر را حذف می کنند و این نوع فیلتر ها بیشتر برای آب لوله کشی مناسب است. آب لوله کشی معمولاً حاوی آلاینده هایی مانند کلر، جیوه، سرب و انواع مختلف آفت کش ها خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب است. بهترین دستگاه تصفیه آب برای حذف آلاینده های آلوده موجود در آب آشامیدنی، سیستم اسمز معکوس آر او RO Reverse Osmosis System است که دارای مشخصات دستگاه تصفیه آب، فیلتر ممبران اسمز معکوس قوی 13 لایه توانایی حذف املاح مضر موجود در آب آشامیدنی تا ابعاد یک ده هزارم میکرون را داراست. با توجه به افزایش بی رویه آلاینده های مختلف به خصوص در کلان شهرها افراد از انواع سیستم های تصفیه استفاده می کنند.

قیمت دستگاه تصفیه آب

از حقوق خود به عنوان مشتری استفاده کنید و به فیلتر ساز خود اطلاع دهید. تک تک این مواد مضر بوده و در صورتی که همراه با آب آشامیدنی باقی بمانند و به واسطه نوشیدن وارد بدن ما شوند، ممکن است موجب بیماری ها و امراض مختلفی در بدن ما گردند و این امر بیانگر لزوم استفاده از دستگاه تصفیه آب در مصارف خانگی می باشد. 3. معمولا آب تصفیه شده از تصفیه خانه های شهری از میان لوله های زنگ زده و قدیمی کیلومترها عبور می کند که این خود موجب آلوده شدن مجدد آب تصفیه شده می گردد. کیفیت آب، همیشه یکی از مهمترین دغدغه های مردم برای استفاده از آن بوده است. خرید دستگاه تصفیه آب به فاکتورهایی وابسته است که تمام این فاکتورها میتوانند هزینه آن را بالا و پایین کنند. بنابراین نباید صرفا به کشور سازنده توجه کرد بلکه بهتر است به برند ها و نکات مطرح شده در بالا توجه نمود .

نام و کارکرد این فیلتر ها نتیجتا کیفیت آب مورد استفاده به تعداد مراحل یا تعداد این فیلتر ها بستگی دارد به طور معمول دستگاه های تصفیه آب با بیش از 6 مرحله یعنی دارای 6 فیلتر ساخته میشوند و تعداد مراحل تا 8 مرحله و گاها بیشتر قابل افزایش است. این فیلتر تصفیه آب به رنگ سفید بوده و هنگامی که با آلاینده ها را از آب حذف میکند به رنگ زرد در می آید،که نشان دهنده زمان تعویض فیلتر تصفیه آب پلی پروپیلن می باشد. دستگاه تصفیه آب ۸مرحله ای cck با فیلتر uvساخت تایوان و تحت لیسانس آمریکا دارای بوستر پمپ قوی ۱۲۵psi بدون صدا و لرزش است.کلیه ناخالصی ها و نیترات و نیتریت آب را حذف میکند. دستگاه تصفیه آب بدون وجود فیلتر های قدرتمند، کارایی ندارد. قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب در زیر به صورت پکیج های مختلف ارائه میشود که همگی از فیلترهای درجه یک تایوانی، آمریکایی و ژاپنی هستند.

در قسمت بعد به معرفی فیلترهای به کار رفته در دستگاه آب تصفیه کن اشاره خواهیم کرد. در این دستگاه ها انواع مختلفی از فیلتر ها قرار دارد که به برخی از آن ها در زیر اشاره می کنیم. فیلتر مینرال آن در مرحله ششم املاح معدنی مفید را به آب اضافه می کند تا آب خواص خود را حفظ کند. به همین خاطر بهتر است که برای از بین بردن آنها با تحقیقات کامل از بهترین فیلتر تصفیه آب استفاده کنید. البته هستند نمونه های کپی و غیر اصل که کیفیت پایین تری دارند که آنها را میتوان از جنسشان فهمید.

بهترین فیلتر تصفیه آب خانگی با قیمت استثنایی را می توانید مستقیما از کارخانه های تولیدی آن ها خریداری و استفاده نمایید. امروزه به دلیل کیفیت پایین آب شهری، استفاده از تصفیه آب خوب برای سلامتی خود و خانواده ضروری است. یکی از گزینه های خوب برای استفاده از فیلترهای الیافی، دستگاه های پیش تصفیه سه مرحله ای هستند. هر چند که شرکت ها زمان تعویض و عمر مفید فیلتر های دستگاه را مشخص می کنند اما خوب است بدانید که معمولا فیلتر های تصفیه آب پلی پروپیلن بین 6 تا 9 ماه، فیلتر های کربن، قلیایی و مینرال نیز بین 1 تا 2 سال و در نهایت فیلتر های ممبران تا 2 سال عمر مفید دارند. توضیحات این فیلتر هم در یک مقاله ی جدا گانه تهیه شده است که میتوانید با کلیک کردن در لینک زیر مطالعه فرمایید اما به صورت ساده این فیلتر تصفیه آب عمل افزایش PH آب را انجام میدهد .

فیلتر مرحله چهارم ممبران تصفیه آب Membrane : فیلتر ممبران قلب اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی بوده و کیفیت بسیار بالایی دارد . نصب و راه اندازی این سیستم و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب، به صورت دوره ای توسط این فروشگاه نیز انجام میشود. متاسفانه در همه جا فریب و دروغگویی دیده میشود . این مرحله توانایی حذف املاح مضری همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم، فلزات سنگین و هر گونه ماده مضری که با چشم دیده نمیشوند و در ابعاد کوچکتر از 0,0001 میکرون هستند را تصفیه مینماید تا سختی آب آشامیدنی کاملا کاهش پیدا کند.

انواع دستگاه تصفیه آب

در نتیجه هزینه ای در این میان از بین می رود. در صورتی که قصد خرید این وسیله کاربردی را دارید، در این پست ما را همراهی کنید تا بیشتر راجب این وسیله ضروری بدانیم و در آخر به شما برای انتخاب بهترین فیلتر تصفیه آب بازار کمک کنیم. به طور کلی یکی از وظایف اصلی این فیلتر محافظت از فیلتر شماره 4 یا همان ممبران است. جهت دریافت مشاوره و راهنمایی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و یا خرید فیلتر های آکواجوی کانادا میتوانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید. این فیلتر نیز همانند فیلتر شماره 1 باید هر 6 ماه 1 بار تعویض گردد در غیر این صورت کارایی آن کاهش میابد و در این صورت فیلتر اصلی (ممبران) ممکن است صدمه ببیند. از مهمترین ویژگی های این دستگاه ها باید به وجود مخزن های همراه آن ها اشاره کرد. سپس مخزن فیلتر را نظافت نمایید.

فیلتر پُست کربن که وظیفه اصلی این فیلتر حذف طعم ، مزه و بوی نامطبوع آب می باشد . فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو تصفیه آب udf gac : فیلتر کربن فعال وظیفه حذف کلر از آب آشامیدنی شهری را دارد و از دانه های کربن اکتیو تولید میشود . فیلتر مرحله پنجم پست کربن تصفیه آب Post Carbon : فیلتر کربن خطی یا پست کربن وظیفه شیرین کردن بو ، طعم و رنگ آب آشامیدنی را بر عهده دارد . سازمان بهداشت و ایمنی عمومی برچسب گواهینامه NSF را برای استانداردسازی ایمنی فیلتر آب ایجاد کرده است. عموم فیلترهای دیسکی توان حذف ذرات بالای 100 میکرون را داشته و برای حذف ذرات با سایز کوچکتر می بایست از سایر روشهای فیلتراسیون در مراحل بعدی سیستم فیلتراسیون استفاده کرد. اجازه دهید از ورودی مرحله چهارم 10 الی 20 لیتر آب سیاه خروج داده شود تا آب کاملا شفاف شود .

بررسی فیلتر تصفیه آب

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک تصفیه آب Cto : فیلتر کربن بلاک مکمل فیلتر مرحله دوم بوده و مواد جانبی کلر از آب آشامیدنی را حذف مینماید . در حال حاضر بهترین فیلتر های تصفیه آب دنیا توسط شرکت های تایوانی از جمله برند آکواپرو تولید می شوند. این فیلتر ساخت کشور تایوان ، آمریکا و ژاپن است و سه مدل دارد . سه راهی استیل شیر ورودی دستگاه، فیلتر قطع فشار پایین، شیر برقی، پمپ دستگاه، هوزینگ فیلتر کربن های مختلف و دیگر موارد مشابه از جمله اجزای مختلف یک دستگاه تصفیه آب می باشند. این پک شامل 6 فیلتر تصفیه ی مرحله اول تا ششم میشود که به نام های پ پ ، کربن فعال ، کربن بلاک یعنی سه فیلتر پیش تصفیه و ممبران ژاپنی گلد تورای ، پست کربن و مینرال معدنی ساز میشود . فیلتر کربن نهایی یا فیلتر کربن خطی نام های دیگر این فیلتر تصفیه آب می باشند.

خرید فیلتر تصفیه آب

پلی آستیون دارای خاصیت جداسازی یونهای مثبت و منفی است؛ به این صورت که فقط یکی از دو یون سدیم یا کلرید میتواند از آن عبور کند در این زمان، یک واکنش کاملاً طبیعی دیگر نیز بین جریانهای مختلف آب ورودی به این محوطه روی میدهد و آن، انتقال نمک از آب های پرنمکتر به سمت آب های کم نمک تر است. مایا فلر Maya Feller متخصص تغذیه آمریکا در مجله Health می گوید؛ فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در همه خانه های امروزی و قدیمی لازم و ضروری است؛ فیلتر تصفیه آب نه تنها طعم آب را بهتر می کند، بلکه آلاینده های مضر مانند: عناصر فیزیکی، شیمیایی، بیولوژیکی و رادیولوژیکی را نیز از بین می برد. دستگاه تصفیه آب cck از سیستم اسمز معکوس RO بهره می برد و فیلتر ممبران ۱۳ لایه با دوام بسیار بالای آن تا ۹۸ درصد آلاینده های آب را از بین می برد.

خرید تصفیه آب