خرید پیراهن مردانه

گرچه این پیلی ها تغییری اساسی در فرم پیراهن ایجاد نمی کنند، اما برخی از آقایان، ظاهر آن ها را هم دوست دارند. البته پیراهن های خیلی رسمی دارای جزئیات طراحی فراوانی هستند که در موضوع این مطلب نمی گنجد، اما در ادامه به برخی از تفاوت های آن ها اشاره خواهیم کرد. کلیه محصولات این برند در چند دسته از جمله خانه و آشپرخانه، بچهگانه، مردانه و زنانه تولید میشوند که طیف وسیعی از مخاطبان را تحت پوشش قرار داده است. از این رو معمولا این دسته از پیراهنها را با پارچههای پنبهای میدوزند. تیم تولیدکننده آر ان اس ملزومات و پارچههای خود را از بهترین اجناس ایرانی خریداری میکنند و با طرحهای خلاقانه تولید و عرضه میکنند. از دیرباز لباسهایی با طرحهای مختلف، موردپسند همگان در هر سنی بوده است. شما میتوانید تیشرت مورد نظر خود را از رنگهای ساده نظیر آبی، مشکی زرد یا سفید گرفته تا طرحهای ترکیبی و چند رنگ انتخاب کنید.

پیراهنهای یک جیب در دسته لباسهای غیررسمی قرار میگیرند. در این مدل، یک پارچه اضافه روی دکمه ها را پوشانده و آنها را مخفی می کند، در نتیجه ظاهر پیراهن بسیار مرتب تر خواهد بود. همانطور که در این مقاله مشاهده کردید، ظاهر و حس یک پیراهن مردانه تنها به پارچه و جزئیات آن بستگی ندارد؛ بلکه موارد بسیار زیادی دیگری می توانند موجب تمایز طراحی پیراهن شوند. استفاده از ساسون باعث حذف پارچه های اضافه شده و ظاهر پیراهن مردانه را جذب تر نشان می دهد؛ و برای مردانی با اندام ساعت شنی، مانند بدنسازان، استایل مناسبی ایجاد می کند. قبل از ورود به این بحث، این موضوع را در نظر داشته باشید که استایل یک موضوع کاملا شخصی بوده و در افراد مختلف متفاوت می باشد. طراحی متضاد اجزا می تواند یک پیراهن مردانه کژوال را بسیار شیک و متمایز کند، اما در صورت افراط در این مورد، آن پیراهن در بهترین حالت شبیه لباس دلقک ها خواهد بود. این استایل را بیشتر در پیراهن های راحت یا کژوال تابستانی می بینید که جنس آن ها نیز اغلب لینن است. شلوارهای فاق بلند استایلی محبوب هم در میان آقایان و هم در بین خانمها است و دانستن دلیلش هم سخت نیست.

گرچه باریک کردن ظاهر لباس بدون استفاده از ساسون پشت کار راحتی نیست، اما پوشیدن لباس ساسون دار هم، مانند بقیه جزئیات طراحی، به سلیقه شخصی فرد بستگی دارد. مجموعه وب پوش ارائه محصولات با کیفیت را در دستور کار خود قرار داده است. پیج اینستاگرام بزرگی همواره ارائه دهندهی جدیدترین محصولات با کمترین قیمت میباشد. بسیاری از پیراهن های ارزان قیمت موجود در بازار دارای پشت یک تکه هستند، چون پارچه و تکنیک دوخت لازم برای دو تکه کردن پشت پیراهن هزینه بر است. قیمت گذاری منصفانه و در حد قیمتهای بازار باشد. گرچه بسیاری از برندهای برتر از این نوار دکمه در طراحی پیراهن های خود استفاده نموده اند، اما این طراحی نتوانسته جایگزین همه گیری برای نوار دکمه های رسمی تر باشد. اگر پیراهن آماده می خرید، قبلا در مورد جزئیات طراحی آن تصمیم گیری شده است. از آنجایی که بیشتر پیراهن های آماده از این ویژگی طراحی استفاده نمی کنند، طرفداران پیراهن های سفارش با بهره گیری از این نوع طراحی، تمایز پیراهن های خود را به رخ می کشند. قسمت جلوی پیراهن ها اغلب ساده است و به جز طراحی نوار دکمه ها و نوع جیب، المان دیگری در طراحی آن ها دخیل نمی باشد.

اگر به دنبال یک پیراهن مردانه کژوال هستید که بتوانید آن را در موقعیت های مختلف روی شلوار خود قرار دهید، برش صاف برای شما مناسب است. پیراهن های دو جیب بسیار کژوال بوده و این طراحی بیشتر برای پیراهن های سافاری، ارتشی و … به همین دلیل، بیشتر برای افرادی مناسب است که کمر باریک و شکم تخت دارند. پیراهن اسپورت مردانه در اندازه ها و سایزهای متفاوتی وجود دارند که هر فردی با توجه به استایل بدن و دقت به علاقه می تواند مدل های مورد نظر را انتخاب کند و شیک پوش شود. بنابراین در هنگام انتخاب قد این نوع پیراهن توجه کافی را به خرج دهید؛ زیرا که قد کوتاه، شکل پیراهنتان را عجیب کرده، و قد بلند، اگر روی شلوار قرار گیرد، ظاهری مسخره خواهد داشت. به عنوان مثال اگر کودک شما سنی بین 4 تا 13 سال داشته باشد، فرم بدن او مدام در حال تغییر و شکل گیری بوده و اگر لباس را در حالت جذب برای او تهیه کرده باشید، به مشکل میخورید!

این مدل، نسخه کوچک شده و مدرن یقه کلاسیک است و در انواع پیراهن های جین، آکسفورد و حتی پیراهن های کلاسیک امروزی کاربرد دارد؛ اما معمولا نمی توان از کراوات یا پاپیون بر روی آن استفاده نمود. این دو تقریبا تنها گزینه های طراحی در پشت پیراهن مردانه هستند. تنها دلیل این امر این است که این پیراهنها زود چروک میشوند و ممکن است در جلسات کاری بازتاب خوبی از شما به جا نگذارد. ممکن است بازه عددی را شامل شود اما کمر شلوار جین برای سایزبندی در حالت کشیده و به اصطلاح روی بدن معیار قرار گرفته میشود . درعوض میتوانید این پیراهنها را به راحتی با شلوار جین و کتان ست کنید. ترکیب نوع یقه و سرآستین، یک عامل تعیین کننده در میزان راحتی یا رسمی بودن پیراهن است.

روی شانههای این پیراهن دو خط قرمز و یک خط سیاه رنگ دیده میشود و سرآستینهایش هم به رنگ مشکی است و خطوط سفید و قرمز رنگ هم روی آن دیده میشود. شلوارهای پلیسهدار مردانه هر چند دهه یک بار ترند میشود و این بدان معنا است که اکنون زمان مناسبی برای پوشیدن این شلوار برای داشتن استایل کلاسیک با پیراهن و اکسسوریهای مدرن است. در ۵۰۰ سال اخیر پیراهن های مردانه جز ثابت استایل مردانه شده اند. مثلا می توانید در تابستان از رنگ زرد استفاده کنید و آن را با طوسی یا سورمه ای ست کنید. البته نباید از رنگ ها یا طرح های دیگر در یقه یا آستین استفاده شود، زیرا ظاهر جلفی به پیراهن خواهد داد. در گذشته کسی بر روی این نوع یقه کراوات نمی بست، اما امروزه برخی از آقایان این کار را انجام می دهند. این مدل کمی از نوار دکمه های مورد استفاده در تی شرت های دکمه دار بلند تر است، اما به پایین پیراهن نمی رسد. پیراهن هایی که پایین آنها برش کلاسیک دارد را باید در شلوار قرار دهید، زیرا پشت و جلوی آن نسبت به اطرافش بلندتر بوده و در فعالیت های روزانه از شلوار بیرون نمی آید.

یعنی شما میتوانید با خیال راحت از آن به جای یک شلوار جین جذب استفاده کنید. پیراهنهای تاکسیدو ویژگیهای مجلل یک پیراهن مجلسی را دارند. به علاوه در سنین پایین تر، نحوه مراقبت از لباس را نمیداند و رشد سریع تری هم دارد؛ اما زمانی که به ۴ یا ۵ سالگی رسید، سرعت رشد کمتر شده و خود بچه میتواند از لباسش نگهداری کند. پیراهنهای غیررسمی مردانهای را که پایین آنها به صورت هلالی دوخته شده است، میتوان روی شلوار انداخت. در این مرکز شما میتوانید در کنار خرید لباس های اسپرت و رسمی ایرانی و خارجی، به صورت عمده هم خرید کنید. محبوب ترین مدل یقه در پیراهن های مدرن، که در پیراهن های رسمی و کژوال کاربرد دارد. البته امروزه کمتر کسی وسیله یا حتی خودکار خود را در جیب پیراهنش قرار می دهد، و جیب پیراهن فقط جنبه تزئینی پیدا نموده است؛ با این حال داشتن جیب بیشتر برای پیراهن های کژوال مناسب است تا رسمی.

اگر استایل کلاسیکی دارید، این گزینه اصلا برای شما مناسب نیست. گرچه استفاده از یقه و سرآستین سفید در پیراهن های رنگی و طرح دار بسیار شیک است، اما برعکس آن به هیچ وجه قابل قبول نیست. پس پیراهن مردانه بخش غیر قابل حذف استایل مردانه است؛ خواه سفید و ساده باشد، خواه رنگ دیگر با طرح، اینکه شما کدام را انتخاب کنید به سلیقه شخصی تان بر می گردد. یقه ای نواری و ساده که در ایران مورد توجه سیاستمداران قرار گرفته است. حلقه ای که در داخل پیراهن دوخته شده و برای آویزان کردن آن بکار می رود. اگر بخواهیم در یک جکله به طور خلاصه این دسته از پیراهنهای مردانه را تعریف کنیم، باید بگوییم که هر پیراهنی که در گروه لباسهای رسمی قرار نگیرد، غیررسمی محسوب میشود. این نوع پیراهن ها گاها در جلوی خود دارای یک قسمت متمایز پیشبند مانند هستند. در این بخش روزانه محصولاتی که شمال تخفیف میشوند قرار میگیرند و حتی در مناسبهای خاص میتوانید از تخفیفات مناسبتی بزرگی استفاده کنید. اما اگر حس میکنید این نوع شلوار متناسب با فرم بدنتان نیست، باید بگوییم که برخی از پرطرفدارترین برندهای شلوار جین از پارچههای کشی استفاده میکنند تا هر کسی بتواند شانس خود را برای داشتن ظاهری شیک با شلوار جین امتحان کند.

البته برخی از تولید کنندگان برای کاهش میزان مصرف پارچه، پیراهن های خود را کوتاه طراحی می کنند، که این امر موجب بیرون آمدن پیراهن از شلوار می سایت buy-tshirt شود. البته استایل ایتالیایی در مورد این نوع سرآستین هم سنت شکنی کرده و استفاده از آن بصورت باز و یا تا شده بر روی آستین کت را رواج داده است. شرکت تولیدی پوشاک ایران تک با نام تجاری “آیتک کیدز” یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکت های طراح و تولید کننده پوشاک بچه گانه (لباس بچه گانه و لباس پسرانه و لباس دخترانه) در ایران است. پیراهن نخی بلند تابستانی که میتواند دخترانه و شاد یا زنانه و متین باشد، مثل آچار فرانسهای در کمد لباس شما در فصل گرم سال به کار میآید. برند هاکوپیان یکی از پیشگامان صنعت پوشاک در ایران است که فعالیت خود را 50 سال پیش یعنی سال 1349 با راه اندازی یک تولیدی کوچک کار خود آغاز کرد اما در حال حاضر این برند یکی از شناخته شدهترین پوشاک ایرانی برای آقایان است. در هنگام انتخاب سرآستین باید به یک سوال اساسی پاسخ دهید: دوست دارید آستین شما با دکمه معمولی بسته شود و یا با دکمه سر دست؟ این تیشرت ها ساده و دوست داشتنی تر از مدل های دیگر تیشرت در جهان به حساب می آیند .

پارچه مورد استفاده غالباً از جنس کتان یا نخ است که با شیوه مخمل، به شکل سه بعدی در می آید. پولوشرت ها به دلیل اینکه از پارچه های باکیفیت و محکم تری تولید می گردند، کمتر چروک می شوند و نیازی به اتو ندارند. بنابراین به نام ها چندان توجه نکنید و سعی کنید ویژگی های ظاهری مدل های گوناگون را یاد بگیرید. ویژگی برجسته این مانتو چینهای آن در قسمتهای آستین و انتهای لباس هست. اما اگر یک خیاط پیراهن شما را بصورت سفارشی برایتان بدوزد، می توانید ترکیب گزینه های مختلف و دلخواه خود را در آن پیاده سازی کنید. وقتی به یک مراسم رسمی می روید، پیراهن شما نیز باید رسمی باشد. خود آقایان نیز به دلیل حس تنوع بیشتر و جالب تر بودن تاثیر پیراهن ها در تیپ هایشان به جای خرید کفش یا شلوار اول از همه تصمیم به خرید پیراهن مردانه جدید می گیرند. یکی از انواع پوشیدنی های بسیار محبوب و پرطرفدار مخصوصا در فصل های گرم تیشرت است .

از سال ۱۳۹۵ تاکنون این برند ایرانی نه فروشگاه زنجیرهای بزرگ را در تهران تأسیس کرده است که انواع پوشاک و اکسسوریهای متنوع را در اختیار مشتریان قرار میدهد. نقطه مثبت این نوع یقه در کاربرد وسیع آن است؛ و می توان آن را با کراوات یا بدون کراوات پوشید. یقه هایی با فاصله مناسب برای بستن کراوات. در گذشته، طراحی یقه به مواردی مانند طول قسمت تیز، زاویه و فضای کراوات در یقه محدود بود. از آن جایی که پیراهنهای کوتاه در دسته لباسهای غیررسمی مردانه قرار میگیرد، پوشیدن آن همراه با کت یا کراوات و حتی پاپیون ست جالبی نمیشود. طراحیهای مدرن و تطبیق آن با فرهنگ ایرانی باعث شده است پوشاک ماکسیم در سطح جهانی نیز مطرح باشد. هنگام انتخاب لباس ورزشی بهتر است به غیر از زیبایی به ویژگی های دیگر آن نیز توجه نمایید . بنابراین بهتر است برای تیپهای رسمی پیراهن خود را با شلوار راسته ست کنید. برای پیشگیری از این مشکل، بهتر است پیراهن هایی انتخاب کنید که سرآستین فرانسوی آنها به جای 4 سوراخ، 6 یا 8 سوراخ داشته باشد تا بتوانید به راحتی ارتفاع آن را تنظیم کنید. برش پایین پیراهن مردانه نیز از عوامل موثر در استایل آن است، زیرا می تواند میزان راحتی یا کلاسیک بودن طراحی پیراهن را تحت تاثیر قرار دهد.

ما فقط چند پسر با اولین مجموعه شلوار جین ، ساخت خودمان بودیم ، علاقه ما به جین را نمی توان انکار کنیم. با انواع پیراهن های مردانه می توان استایل های متفاوتی ساخت. ممکن است طرفدار آن نباشید، اما استایل ایجاد شده توسط یقه ایستاده کاملا متمایز است. از آنجا که هر طراح یا تولید کننده ای سعی می کند سیستم نام گذاری خود را در مورد یقه پیراهن مردانه استفاده کند، ممکن است “یقه پهنای متوسط” تولید شده توسط دو کمپانی کاملا با هم متفاوت باشند. ممکن است شما هم مانند افراد دیگر، کمدی پر از لباس داشته باشید؛ اما در انتخاب و به اصطلاح ست کردن لباس نتوانید به شیوه ای موثر عمل کنید. در انتهای این مطلب از کروکو دیگر میدانید چه پیراهنهایی برای چه استایلهایی مناسب است. در ضمن توجه داشته باشید که این نکات در مورد انواع پیراهن مردانه آماده و سفارشی صدق می کند. استفاده از پنبه درجه یک در تولید این محصول توانسته است کیفیت آن را بسیار بالا ببرد.