خرید کاغذ دیواری با بهترین قیمت در تهران معرفی +200 طرح جدید | alborzpainting

همچنین مطمئن شوید که از ایجاد خط و خش رو کاغذ دیواری تان جلوگیری کنید. یکی دیگر از مزایای انتخاب کاغذ دیواری به جای رنگ تنوع کاغذ دیواری ها به نسبت رنگ دیوار زیاد است. کاغذ دیواری ها داری انوع طرح و رنگ و جنس هستند، از جیر، مخمل، پارچه، وینیل، بافت برجسته گرفته تا بسیاری از موارد دیگر که در دسترس است. امروزه تنوع جنس در تولید کاغذ دیواری بیش از هر زمان دیگری مورد توجه است. به نظر می رسد برای آنکه خریدار هوشمندی باشیم و متناسب با نیاز خود کاغذ دیواری تهیه کنیم، بهتر است جنس کاغذ دیواری و انواع گزینه های پیش رو را بهتر بشناسیم.

کاغذ دیواری طرح پوست کد 7129

مواد شیمیایی مخصوص کندن کاغذ دیواری را می‌توان از فروشگاه‌های رنگ و ابزار فروشی تهیه کرد. برای جدا کردن کاغذ دیواری باید ابتدا ماده شیمیایی را که معمولاً به صورت پودر است با مقداری آب گرم و سرکه مخلوط کرد و سپس محلول بدست آمده را با استفاده از اسپری بر روی دیوار پاشید. بعد از آنکه محلول بدست آمده چسب دیوار را در خود حل کرد، لبه‌های کاغذ دیواری به راحتی با کمک کاردک یا چاقو کنده می‌شود.

اجرای کاغذ دیواری چقدر زمان می‌بره؟

مراجعه به نمایندگی‌های فروش از روش‌های متداول برای خرید کاغذ دیواری در شهرهای مختلف سراسر کشور است. در این مراکز فروش کاغذ دیواری، تنوع طرح و رنگ محصولات، بسیار بالا است و مشتریان زیادی برای انتخاب کاغذ دیواری موردنظر خود به این نمایندگی‌ها مراجع می‌کنند. فقط قبل از مراجع لازم است تا به اطلاعاتی کامل درباره مراکز فروش برند موردنظر خود دست یابید. علاوه بر سه اصل طرح، برند و جنس کاغذدیواری؛ تعداد رول مصرفی نیز در قیمت اثر‌گذار است. بنابراین برای دکوراسیون دیوار‌ها با کاغذدیواری تعداد و قیمت رول مشخص می‌کند چه مقدار باید هزینه کنید. اصولا یک پذیرایی 20متری دارای دو دیوار 5 متری و دو دیوار 4 متری است بعد از محاسبه‌ی محیط و جایگذاری آن در فرمول بالا، 13 رول برای این بخش از خانه با متراژ 20 متر لازم است.

اگه میخوای کابینت خونه رو هم عوض کنی، بهترین نکات قیمت گیری کابینت و قیمت روز انواع کابینت اینجاست:

آماده‌سازی دیوار که به زیر سازی معروف است شامل برطرف کردن سوراخ‌ها و خرابی‌های گچ دیوار می‌شود به گونه‌ای که دیوار کاملاً صاف و یکدست شود. به عنوان مثال دیوارهای گچی نسبت به دیواری‌های سیمانی یا چوبی پذیرش بهتری برای کاغذ دیواری دارند. به عنوان مثال اگر در داخل حمام استفاده شود، حتی اگر کاغذ دیواری ضد رطوبت باشد، پس از مدت کوتاهی به دلیل رطوبت محیط، چسب زیر کاغذ دیواری از بین رفته و خیلی زود خراب می‌شود. از دیگر نکاتی که قبل از نصب کاغذ دیواری باید به آن دقت کرد، ابعاد دیوار است. اگر طول و ارتفاع دیوار کم باشد، بسیاری از نقش و نگارهای کاغذ دیواری بریده می‌شود و طرح آن به خوبی نشان داده نخواهد شد. طرح کاغذ دیواری‌ها بجز کاغذ دیواری‌های پوستری، تکرار شونده است؛ بنابراین بهتر است دیواری انتخاب شود که فضای کافی برای تکرار چند بار طرح کاغذ دیواری را داشته باشد.

خرید کاغذ دیواری با بهترین قیمت در تهران معرفی +200 طرح جدید | alborzpainting

مثلا طرح‌های که جز جدیدترین آلبوم‌ هستند، قطعا قیمتی به مراتب بالاتر از طرح‌های قدیمی‌تر و سایر قیمت نقاشی ساختمان 1402 آلبوم‌ها دارد. همچنین آلبوم‌های Plain یا تماما ساده با انواع رنگبندی، از قیمت پایین‌تری برخوردارند. در نتیجه اگر به دنبال طرح‌های تماما ساده هستید، با انتخاب از چنین آلبوم‌هایی هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد.

  • کاغذ دیواری مدرن از محبوبیت بسیار زیادی در آپارتمان های کوچک برخوردار بوده و کاغذ دیواری کلاسیک در منازلی با وسایل آنتیک مورد استفاده قرار می گیرد.
  • به جز سبک و طرح؛ یکی دیگر از المان‌هایی که باعث می‌شود تا انواع مدل‌های کاغذ دیواری کاملا با یکدیگر متمایز باشند؛ رنگ‌های متنوعی است که در شکل دهی به این دیوارپوش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • استفاده از کاغذدیواری‌های ساده رنگی در کنار کاغذدیواری‌های طرح‌دار نیز به فضای داخلی جلوه‌ی خاصی می‌دهد.
  • این مجموعه، شامل انواع پارکت لمینت ، کفپوش ، پوستر سه بعدی، دیوارپوش و کاغذ دیواری سه بعدی به طور کل مجموعه ای مجهز و کامل از برند های دکوارسیون داخلی است.