خرید کتاب کودک و نوجوان با تخفیف از عمو کتابی ️ ارسال به کل ایران

این صفحه به صورت رندوم کتاب های ویکی‌کودک را برای نمایش در صفحه اصلی برمی‌گزیند. این کتاب ها عموما برگرفته از داستان های قدیمی و آموزنده می باشند. جلد این کتاب ها از مقوای گلاسه براق و رنگی تشکیل شده است.

داستان برای کودکان زیر ۲ سال

خرید کتاب کودک و نوجوان با تخفیف از عمو کتابی ️ ارسال به کل ایران اگر قصد دارید کودکی را به داستان علاقه‌مند کنید، کتاب صوتی کودکانه روش کارآمد و مفیدی به شمار می‌آید. پیدا کردن کتاب داستان کودکان این روزها تبدیل به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های والدین شده است و شما با انتخاب داستان مناسب می‌توانید نقش و تأثیری مثبت در جهت رشد فرزند خود داشته باشید. کتاب‌های داستان کودکانه نیز به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شوند و موضوعات بسیار متنوع و جذابی دارند. بیشتر والدین در میان قصه‌های شیرین کودکانه به دنبال، داستان کودکانه فارسی، داستان کودکانه جدید، داستان کودکانه صوتی، داستان کودکان تصویری، داستان آموزنده و…

  • در این شب بارانی که جاده‌ها شلوغ و لغزنده است، کودک شاهد…
  • کتاب «فرهنگ تصویری مشاغل» کتابی است ساده و آسان برای کودکانی که درباره مشاغل مختلف کنجکاو هستند و یا بهانه خوبی است برای آشنا کردن‌شان با مشاغل فراکتاب برای اندروید مختلف.
  • در داستان های کودکان هیچ مرزی برای خلاقیت وجود ندارد.
  • یک کتاب خوب، علاوه بر گسترش مهارت‌های کودک مانند تخیل و تحلیل، باید آموزشی نیز باشد.
  • کتاب «اولین روز مدرسه» از مجموعه کتاب «اولین تجربه‌های تو» داستان خواهر و برادر دوقلویی است که برای اولین روز مدرسه آماده می‌شوند.
  • هنگام انتخاب کتاب کودک، باید به دنبال تهیه کتاب‌هایی با موضوعات ماندگار باشید.
ضمن تشکر از شما بابت مطالعه این مطلب امیدواریم که توانسته باشیم در جهتخرید بهترین کتاب برای کودکان 2 تا 10 ساله برای مطالعه به شما کمک کرده باشیم. پیشنهاد می کنیم مطالببهترین کتاب برای افزایش اطلاعات عمومی و بهترین کتاب برای نوجوانانرا نیز مطالعه نمایید. شما عزیزان می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص این مطلب با بخش پشتیبانی سایتبهترین یابدر میان بگذارید. در دو دهه اخیر، هم به تعداد ناشران تخصصی کتاب کودک و نوجوان افزوده شده و هم بسیاری از ناشران کتاب بزرگسال، واحدی را به انتشار کتاب برای کودکان و نوجوانان اختصاص داده‌اند. همچنین در ویدیویی که در زیر میبینید، میتوانید با فضای کاری صمیمیانه و متعهدانه مجموعه عمو کتابی بیشتر آشنا شوید.

داستان درباره‌ی دختری به نام سماء است که برای هر کار خوبی که انجام می‌دهد یک توانایی پیدا می‌کند و وقتی برای کمک به یک گربه… گزینش کتاب‌های مناسب کودک و نوجوان در بازار بی‌در و پیکری به نام محصولات فرهنگی کودکان و نوجوانان که هر سودجویی قصد پول درآوردن از آن را دارد کاری آسان نیست. باید کتاب‌های پالوده را از کتاب‌های آلوده جدا ساخت. این کار را کارشناسانی انجام می‌دهند که در این زمینه آزموده شده‌اند. آن‌ها می‌توانند تفاوت‌های یک روایت یا تصویر هنری و فرهنگی را از روایت‌ها و تصویرهای کم‌مایه یا بی‌مایه بشناسند و آن را به مخاطبان خود معرفی کنند.

کتاب اراذل و اوباش 7: چی چی ناسور

یا به طور مثال انتخاب کتاب برای کودک زیر یک سال باید از کتب همین رده بندی سنی باشد تا برای نوزاد شما اثربخش و مفید باشد. کتاب مصور حاضر دربردارنده مجموعه شش جلدی «40 قصه کودکانه برای 1 تا 6 ساله‌ها» است که پیش از این به صورت جداگانه به چاپ رسیده است. قصه‌های این کتاب برای کودکان 1 تا 6 ساله مناسب است.

دانلود کتاب زامبی – جلد دهم