دکو آرت ایران مشاوره اجرای کناف در تهران قیمت سقف کاذب کناف سقف و دیوار

خود را در میان تمامی سازه های معماری (۱۰۰%) باز نماید و هر روز نیز در حال گسترش طرح ها و دکوراسیون های مختلف است. که با توجه به نوع سلیقه ، محیط اجرا ، و نحوه اجرا متفاوت می باشد. این شبکه فلزی به وسیله سیم های به اصطلاح نامرئی به سقف متصل شده و به صورت شبکه ای مربع شکل در خواهد آمد.

هنگامی که ملات گچ پوشش کناف گرفته (سفت شده) است دیگر نمی توان با اضافه نمودن آب آن را رقیق نمود و یا هم زد تا برای استفاده مجدد آماده شود و این ملات مناسب کار نمی باشد. گچ های ساختمانی هرچه درصد خلوص بیشتری داشته باشند به پوشش بیشتری دست پیدا می کنیم.محصولات گچی کناف دارای ترکیبی از گچ به حدود خلوص ۹۵% می باشندو این به مفهوم وجود میزان ناچیزی ناخالصی مانند کربنات ها و نمک در این محصولات تولیدی می باشد . صفحات روکش داری هستند که گچ آن ها حاوی الیاف فایبرگلاس و مواد مقاوم در برابر رطوبت م مقوای آن ها با مواد مقاوم در برابر رطوبت پوشیده شده است . حالا شروع به نصب پانل ها به صورت عمود بر پروفیل های پنل خور می کنند. نکته اجرایی در این مرحله از اجرای کناف این است که پنل ها را به صورت حصیرچین اجرا کنند.

اجرای استخر با بلوک سیمانی

از دیگر انواع سقفهای کاذب مشبک کناف میتوان از تایل های معدنی AMF با انواع کراس فیشر استراتوس، اکومین پلنت و… نام برد که کاربرد ضد رطوبت و حریق از مشخصات بارز آنها می باشد. البته جای قاب چهار چوب درب و پنجره نیز با استاد کلاف بندی شده و چهار چوب ها نصب می گردد.

دکو آرت ایران مشاوره اجرای کناف در تهران قیمت سقف کاذب کناف سقف و دیوار

صفحات روکش دار گچی که برای مصارف عمومی استفاده می شوند و از مزایای آن می توان به مقاومت در برابر رطوبت و آتش سوزی اشاره کرد. مصالح به کار رفته در اجرای پروژه کناف دارای انواع گوناگونی است. مجموعه آکس مصالح را تماما از مواد درجه یک و مرغوب و در بالاترین سطح و کیفیت کنترلی در اختیار شما قرار می دهد. خدمات اجرایی کناف دارای تنوع و روش های متنوع و مختلفی است که در ادامه برخی از انواع این محصولات را برای شما معرفی و شرح می دهیم. شرکت مدرن سازان رادیس با هدف ترویج سبک سازی و مقاوم سازی در صنعت ساختمان و نهادینه کردن استفاده صحیح از مصالح سبک در مصارف مختلف از جمله نمای ساختمان ، سقف کاذب ، دیوار های داخلی و پیرامونی تاسیس گردید.

فروش محصولات کناف

این نوع صفحات سطح آلایندگی دود سیگار، فرمالدهید، بنزن، آمونیاک، هیدروکربن کلر و تری تیلامین را کم می سقف کناف کند. روی این صفحات سوراخ ها و شکاف هایی تعبیه شده که با جذب صدا شدت آلودگی های صوتی در منازل و مکان های اداری را کاهش می دهد. صفحات رو کش دار گچی مقاوم به آتش در قسمت هایی مانند تیر و ستون های فولادی استفاده می شود که باید در مقابل آتش و حریق مقاوم باشند. برای بازسازی سقف آپارتمان و منزل خود با کمترین هزینه، در اسرع وقت با بدادم برس تماس بگیرید.

  • اما در صورتی که قصد ایجاد ابزار گچی روی کناف را دارید ، میتوانید از ابزارهای گچی آماده در بازار استفاده نمایید.
  • اتصال آویزها به سقف، توسط فشنگ های اتصال یا همان رول بولت ها انجام میشه که به وسیله دستگاه هیلتی یا همان شاتگان اتصال سقفی شلیک میشن.
  • گاها عزیزان از این استعداد به بهانه جذب مشتری خود را به عنوان مشاوره کناف کار یا طراحی داخلی معرفی میکنند .
  • طرح های تجاری سقف کاذب کناف ما جدیدترین طرح های کناف ایران میباشد .
  • یکی از مدل های زیبای کناف سقف پذیرایی کلاسیک مدل این نوع سقف با خطوط منحنی است در این نوع برای زیباسازی هر چه بیشتر می توان از لوسترهای زیبای آویز بلوری استفاده نمود .
  • اجرای سقف کاذب با کناف، بررسی کامل یکی از متریال هایی که برای ایجاد سقف کاذب در ایران به وفور مورد استفاده قرار می گیرد، کناف است.

کف پوش های اپوکسی در دکوراسیون کف پوش های اپوکسی در دکوراسیون | پارکت و لمینت جهت مشاوره با شرکنت بازسازی ساختمان هیراد … بزرگترین نقطه ظعف سازه هایی که از فولاد ساخته میشوند مقاومت کم آنها در برابر حریق است و در زمان کوتاهی بعد از حریق پایداری خود را از دست میدهند و واژگون میشوند . طبق مقررات و استانداردهای ملی سازه های فولادی این ساختمان ها باید برای زمانی تعیین شده در برابر حریق مقاوم سازی شوند . کناف FM ترکیبی از خصوصیات دو کناف FR و MR بوده و به‌صورت همزمان دارای ویژگی ضد حریق و ضد آب است. از این رو استفاده از این نوع کناف در ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری با استقبال زیادی روبرو شده است. یک موضوعی که قابل اهمیت است باید صفحات گچی و سیمانی بعد از برش با رنده صاف و مسطح شوند و تمام سازه‌ها دقیق و درست برش داده شوند.

دستمزد کناف بدون مصالح