طراحی سایت شبیه دیوار نمونه کار + قیمت + سفارش | jetagahi

طراحی سایت شبیه دیوار نمونه کار + قیمت + سفارش | jetagahi

شما به راحتی با فرم ساز پوسته می توانید فرم هایی مشابه سایت دیوار و شیپور را برای دسته های آگهی خود بسازید. قالب آگهی ایساتیس دارای 2 صفحه آگهی مشابه سایت دیوار و شیپور و دارای 2 صفحه دایرکتوری مشابه سایت دانرو است. بهینه سازی سایت جهت سئو آسان زمانی که کاربران در اینترنت به دنبال کالا مورد نظر خود هستند حضور شما در صفحه اول جستجو بر اساس کلمات کلیدی که کاربر جستجو می کند، اعتماد به وب سایت شما افزایش پیدا می کند و منجر به خرید می شود.

بله ، پوسته دارای جستجوی پیشرفته است و بر اساس فرم ها و فیلدهای دلخواهی که ساخته اید می توانید یک جستجوی پیشرفته برای همان دسته بسازید. پوسته ایساتیس دارای یک نسخه موبایل تحت وب حرفه ای است و جدای بر آن میتوانید اپ وب ویوو و یا native نیز استفاده کنید. یکی از مزایای پوسته ایساتیس این است که تنها در 20 دقیقه می توانید سایت خود را راه اندازی کرده و اقدام به سفارشی سایت خود کنید. بعد از خرید به صورت رایگان نصب و راه اندازی به همراه دمو توسط بخش پشتیبانی برای شما انجام می شود. در ضمن کاربران شما میتوانید با افزونه اعتبارسنجی وثبت نام با شماره همراه با شماره همراه خود در سایت شما آگهی بگذارند. معروفترین مدل های مدل سایت دیوار ، سایت شیپور و دانرو است که می توانید پیش نمایش آن ها را در لینک زیر مشاهده کنید.

حساب کاربری

فعلا تاریخ دقیقی رو نمی تونیم اعلام کنیم ، بعد از اتمام بروزرسانی توسط واحد برنامه نویسی اطلاع رسانی خواهیم طراحی سایت شبیه دیوار کرد. اگر سایت با عنوان معرفی کالا و خدمات منتشر شود نیاز به هیچ گونه مجوزی ندارد ولی اگر سایت با عنوان تبلیغات و آگهی منتشر شود احتمالا برای دریافت اینماد باید مجوز از یک کانون تبلیغات داشته باشید. قطعا این پوسته با پوسته ایساتیس که 0 تا 100 آن توسط ما طراحی شده است و بروز می شود قابل قیاس نمی باشد.

  • در نوپرداز طراحی و برنامه نویسی سایت مشابه دیوار بصورت اختصاصی با Kotlin و همچنین برای نسخه های PWA با Framework7 کد نویسی می شود.
  • نحوه ساخت این اپلیکیشن به این ترتیب است ک ابتدا باید قالب چارسوق را روی وردپرس خود نصب کنید.
  • شیوه های دیگری هم برای کسب درآمد از این اپلیکیشن ها وجود دارد اما اصلی ترین شیوه کسب درآمد از اپلیکیشن دیوار این روش است.
  • برای مثال ممکن است این آگهی های برای اجاره ویلا یا اجاره ملک نیز باشند.
  • البته اپلیکیشن اندروید مشابه دیوار نیز برای این سیستم موجود می باشد و نیازی به ورود مجدد آگهی ها در اپلیکیشن نیست؛ به صورت خودکار سایت و اپلیکیشن با هم بروز می شوند و این اپلیکیشن هم روی سایت به کاربران عزیز ارائه می شود.
برای برآورد هزینه ساخت سایت اختصاصی مشابه دیوار باید تمام آیتم های سایت موردنظر. طراحی سایت معتبر دیوار و شیپور یکی از پلن هایی است که شرکت ما برای شما انجام میدهد. زیرا برای مثال برای راه اندازی سایت فروشگاهی نیاز به محصول و انبار دارید.

1- خیر مشکلی ندارد ، شاید یکی از معایب آن این باشد که سایت را در خود لود میکند و به همین دلیل سرعت آن نسبت به اپ های native کمتر است. بله اپلیکشن هم دارد برای اطلاعات بیشتر لطفا لینک زیر را مطالعه بفرمایید. آقای مطهری به شما و همکاران محترمتون خسته نباشید و خداقوت میگم. بله شما می توانید از افزونه های درگاه های بانکی مختص به پوسته استفاده نمایید. سلام عزیز خوبید شبتون بخیر من خواستم فسبوکم را وصل کنم اما ن… آدرس را در اینجا, سایت جالب آموز هم میذارم تا هموطنان گرامی در صورت علاقه مندی بیان و کتاب را دریافت کنند.

مزایای طراحی سایت و اپلیکیشن مشابه با امکانات دیوار