طراحی طلا فروشی

مغازه های جواهر فروشی، الکتریکی، گلفروشی و اغذیه فروشی اغلب ویترین خود را به صورت اول طراحی و تزیین می کنند. بدین ترتیب جواهرات زیر نور کافی می درخشند و توجه مشتری را جذب می کنند. در قسمت پذیرش، از کاناپه هایی به رنگ بنفش استفاده شده است که احساس اشرافی و در عین حال راحتی را به کسانی که در آن محیط به انتظار می نشینند القا می کند. یکی دیگر از نکات مهم انتخاب کردن لامپ ها و نورپردازها در طلا فروشی است با توجه به این که مصرف انرژی و هزینه ها به سمت پایین باشد. استفاده از رنگ بندی مناسب و دکوراسیونی حرفه ای و نور پردازی مناسب افراد بیشتری را به سمت ویترین مغازه شما جلب می کند. نکات ایمنی را که باید در مورد یک مغازه طلا فروشی رعایت کنیم طراحی درب ورود و خروج مناسب و با ایمنی بالا و هم چنین چگونگی دسترسی به طلا ها از این نکات می باشد. در بحث شیشه و ویترین دو مورد زیبایی و امنیت مدنظر قرار می گیرد که در رابطه با زیبایی باید همیشه تمیز و شفاف باشند. برای فروشندگانی که امنیت قویتر از این قفل میخواهند؛ قفل سنشن پلاس وجود دارد. گاهی یک رویه و سبک خاص برای طراحی ویترین بین مغازه داران مد می شود و باعث می شود تقریبا تمامی مغازه های یک راسته از خیابان دکور و ویترینی مشابه داشته باشند و این اصلا خوب نیست علی الخصوص اگر شما دارای یک مغازه کوچک هستید و مطمئن باشید مغازه شما بین سایرdن گم می شود، پس منحصر به فرد باشید و توجه ها را به خود جلب کنید.

در بالا ترفندهایی که برای طراحی دکوراسیون داخلی مغازه حائز اهمیت است را قرار دادیم اما تمامی نکات زمانی اماده اجرا میشوند که بدانید عملکرد مغازه چیست؟ مشتری برای خرید شیئی با ارزش به نام جواهر وارد مغازه می گردد در نتیجه می بایستی هر جواهر در قسمتی معین و کاملاً باز قرار داده شده تا در کنار نورپردازی مناسب، تمامی زیبایی خود را نشان دهد. در این مقاله قصد داریم ویژگیهایی را که طراحی دکور جواهرفروشیها را خاص میکند را مورد بررسی قرار دهیم. این وسیله برای حفاظت طلاها از دستبرد در هنگام شب استفاده میشود. طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلافروشی با سنگ اکثراً در بازار طلافروشان دیده میشود اما اصول خاصی دارد که باید رعایت شوند.

اینکه از یک بخش از طلافروشی خود به عنوان یک نقطه کانونی استفاده کنید باعث میشود جذابیت فضای مغازه شما بیش از پیش دیده شود. به عنوان مثال به رنگهایی که برای مغازه استفاده میکنید توجه کنید سعی کنید با نورپردازی صحیح و اصولی باعث بهتر دیده شدن محصولات که قصد فروش آنها را دارید بشوید؛ مواردی از این قبیل دست به دست هم میدهند تا فروش محصولاتتان را بالا ببرید. هم طراحی دکور و هم نمای مغازه که در اصل همان طراحی نمای ساختمان محسوب میشود، هر دو تاثیر چشم گیری روی افزایش فروش شما خواهد داشت، هلدینگ ساختمانی سپنتا در این مقاله به بیان نکته های طراحی مغازه می پردازد که با رعایت این نکته ها می توانید فروش خود را افزایش دهید، با ما همراه باشید. وجود مبلمان و راحتی در دکور مغازه علاوه بر اینکه دکوراسیونی چشمنواز خلق میکند، مشتریان را از فروشگاه شما خشنود میسازد، آنها دریافت میکنند که شما برای آسایش آنان ارزش قائل هستید، بنابراین به شما اعتماد میکنند و دوباره به فروشگاه شما باز خواهند گشت. نکته حائز اهمیت این است که طراحان داخلی بایستی بیمه مسئولیت حرفه ای را نیز در اختیار داشته باشند تا در مواقعی که فعالیتی در پروسه انجام طرح نامقبول است، خسارتهای برآمده از آن را از بیمه دریافت نمایند.

همچنین به دلیل قدیمی بودن پاساژ و عدم امنیت دیوارهای مشترک بین مغازه ها، درخواست برقراری امنیت و مسلح کردن دیوارها و حفظ کامل امنیت نیز جزو خواسته های کارفرما در اولویت کار ما قرار گرفت. در مورد دیوارها طراحان از تکنیک های مدرن برای ساخت نورگیرها و پرده ها استفاده کرده اند که جایگزین بسیار مناسبی برای نوع سنتی و قدیمی آن جدیدترین دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی هاست. بازار طلاهای دست دوم مدت هاست که داغ است؛ تشخیص طلای دست اول و دست دوم شاید تا حدودی مشکل باشد. دستیابی تعادل میان شیشهای که به مخاطبین دید روشنی از اقلام شما را به ارمغان می آورد و همچنین حفظ بسیار در امنیت میتواند موضوع مهمی برای طلا فروشیها باشد. این شیشهها در رنگهای مختلفی موجود است برای طلا فروشی از رنگ خام و بی رنگ استفاده میشود تا هم اشخاص بتواند اجناس خود را به خوبی مشاهده کنند و همینطور از اقلام موجود در محیط نیز به خوبی حافظت شود. اینکه در بدنه جواهرفروشیها به این دقت کنید که از جدارهها و بازشوهایی برای نمایش و نگهداری از جواهرات استفاده کنید باعث میشود دیوارهای فضای فروشگاه شما خاصتر دیده شود. در عین حال به دلیل بالا بودن قیمت طلا باید از امنیت کافی برخوردار باشد تا امکان دزدی به حداقل رسیده تا از ضرر جلوگیری شود.

مقدم مانکن ، می تواند در این زمینه به شما کمک کند و با توجه به فضا و مساحت مغازه شما ، بهترین و زیباترین دکوراسیون را برای مغازه شما پیاده سازی کند. کلیه موارد ذکر شده از پارامترهای تاثیرگذار در هزینه طراحی دکوراسیون داخلی طلافروشی است که لازم است، مالکان پیش از اجرا نمودن آنها در مغازه به آن توجه نمایند. متریال طراحی و پارتیشن بندی، کفپوش لازم است که درست و مناسب انتخاب شوند. منظور از طراحی لوگو پویا این است که لوگوی شما به صورتی طراحی شود که با گذشت زمان، قابلیت ایجاد هرگونه تغییر در لوگو با حفظ عنصر و یا نماد اصلی آن وجود داشته باشد. در نورپردازی این فروشگاه طلا فروشی، طراحان نه تنها به طراحی خارجی شمعدان ها و دیوارکوب ها توجه خاصی داشته اند، بلکه به تناسب میزان و شدت نور هم پرداخته اند. اگر بیشتر محصولات یک مغازه را طلا، بدلیجات و جواهرآلات کلاسیک و زیبا تشکیل داده اند، بهتر است میزان روشنایی مغازه در سطح بالایی باشد تا به مطلوب ترین حالت برسد. همان طور که در این مقاله بیان نمودیم، یکی از فاکتورهای بسیار مهم که سبب جلب توجه مشتریان و همچنین جذابیت بیشتر جواهرات و طلای موجود در فروشگاه می شود، نور کافی و انعکاس نور است.

این کار خصوصا برای اینکه فروش یک محصول بخصوص بالا رود، بسیار خوب جواب می دهد. طراحی لوگو یکی از اقدامات مهم هر کسب و کار در جهت برندسازی و شکل گیری شخصیت برند است که با هدف ایجاد تمایز، هویت بخشی به برند و جلب توجه و اعتماد مخاطبان انجام میشود. بسیاری از لوگوهای جواهرسازی به روش تایپوگرافی طراحی میشوند که در آنها معمولا نام برند به صورت کاملا نوشته شده و یا حرف اول آن به عنوان نماد اصلی لوگو انتخاب میشود. لوگوی جواهر فروشی باید با حوزه فعالیت این شغل ارتباط معنایی نزدیکی داشته باشد تا تصویر ذهنی مثبتی را در ذهن مخاطبان به وجود آورد. به کاربردن رنگ های شاد، وسایل و المان های رنگارنگ در طراحی دکور مغازه اسباب بازی فروشی بسیار مورد کاربرد است و به همین دلیل باید یک رنگ خنثی نیز باشد به عنوان مثال دیوارها، سقف و یا قفسه ها را می توان با رنگی خنثی رنگ آمیزی نمود.

فروشگاه پوشاک زنانه شامل انواع لباس ها، مانتو، شال و روسری می باشد که گاه به صورت مجزا و یا در کنار هم به فروش می رسند. در این حالت هنگام فروش مشتری مینشیند و فروشنده اجناس مختلف را به او نشان میدهد و او به تماشای این محصولات و اجناس میپردازد. جذابیت اصلی در طراحی داخلی انتخاب رنگ درست دیوار ها با دکور است و باید هماهنگی بین آنها باشد و تناسب میان این دو مشتری را جذب مغازه می کند. در طراحی داخلی طلا فروشی آروونا استفاده از تنالیته رنگ های منحصر به فرد، اتمسفری آرام و لوکس ایجاد کرده است. سوال اصلی طراحی و بازسازی طلافروشی هومهر یزد این بود که چگونه می توان در شهری با سابقه تاریخی فرهنگی، مغازه طلا فروشی طراحی کرد که علاوه بر پاسخگو بودن به نیازهای پروژه، به فرهنگ وشهر خود وفادار باشد و از کلیشه های موجود همچون استفاده از متریال های لوکس نیز فاصله بگیرد. مکانی را در نظر بگیرید تا بانوان بتوانند به راحتی طلاهای انتخابی را در مقابل آینههای قدی و نور کافی امتحان کرده و بهترین آنها را برگزینند.

ضمن این که برخی ها معتقدند که سبک مینیمال شباهت های جزیی با سبک مدرن دارد، در زمان استفاده از سبط مینیمال باید بسیار دقت کنید که در این سبک از وسایل اضافی و دکوری های اضافی به هیچ عنوان استفاده نکنید، و این سبک هر چقدر خلوت تر باشد زیبایی چشم نواز تری دارد. از بین هزاران ایده موجود در فضای گسترده اینترنت استفاده کنید تا لوگوی خود را جذاب تر در این نرم افزار ها نهایی کنید و بدون از دست دادن زمان تمام مراحل را بدون مشکل از پیش ببرید. سیستم های گرمایشی و سرمایشی را باید به گونه ای انتخاب کنیم که متناسب با فضای محیط باشد و صرفه جویی یکی از مهمترین کارهای طراحی داخلی تجاری و طراحی داخلی اداری است. این تولید حرارت زیاد به معنی مصرف بیشتر و افزایش احتمال آتش سوزی و بروز مشکلات در سیستم برق کشی و روشنایی فروشگاه شما است.

بهتر است برای امنیت بیشتر اجناس خود درون قفسه ها، پیشخوان را جلوتر از قفسه ها بگذارید؛ جوری که کسی نتواند براحتی به قفسه ها دسترسی داشته باشد. سعی کنید به مشتریان خود حس آرامش و اعتماد را بدهید و باید دقت کنید رنگها در این موقعیت میتوانند به کمک شما بیایند. استفاده از رنگ های روشن و خنثی در کنار یکدیگر می تواند گیرایی بالایی داشته باشد. به این شکل است که یک دکوراسیون مغازه جواهــر فروشی زیبا و مناسب می تواند فروش را تضمین و مشتری های شما را وفادار به خرید دائمی از شما نماید. و برای قسمت میانی این فضا یک ویترین به صورت روی کار در نظر گرفته شده که زیبایی چیدمان در این طراحی را کامل می کند. برای انجام این کار نیاز به استند های خاص است تا بتوان دکور طلافروشی را به صورت فوقالعاده عالی دیزاین کرد که خوشبختانه امروزه وجود عرضهکنندگان معتبر مانند رامادُر سبب شده است تا امکان خرید انواع استند و محصولات مورد نیاز دیگر برای دکوراسیون طلافروشی در اندازه های مختلف و با کیفیت فوقالعاده بالا به گونهای که امنیت صد درصدی محصولات حفظ گردد امکان پذیر شود.

اولین شخصی که باید بهترین ایده رو برای دکوراسیون مغازه پیشنهاد بده خود فرد صاحب مغازه هس و در مرحله بعد میتونین با متخصصین هلدینگ شریفی برای ایده های خلاق و نو درخواست مشاوره بدین تا تجربیات خودمون در این حوزه با بهترین نمونه پروژه ها رو داشته باشین. این پروژه ملهم از تالار آینه کاخ گلستان با پوشش سرتاسری بدنه دیوارها و سقف می باشد. هدف از تراش دادن آینه این است که بتوان باعث ایجاد نمایی زیبا و قالبی خاص شد که برای این کار نیاز به تجهیزات و تخصص بالا است. البته این ایده زمانی می تواند درست باشد که شما تخصص لازم را در مباحث طراحی و معماری داخلی ساختمان داشته باشید، در غیر اینصورت برای استفاده از ایده های خلاقانه برای معماری و طراحی فضای داخلی منزل خود نیاز دارید با افراد متخصص در این زمینه مشورت نمایید. پای سخنان او نشستیم تا با این حرفه یا بهتر بگیم این تخصص طراحی ویترین بیشتر آشنا شویم. بهطور کلی کسب مهارت در این زمینهها موجب موفقیت هرچه بیشتر در این کسب و کار خواهد شد.