مورد توجه افراد قرار گرفته است

نمایشگاهها میتوانند نقش بسزایی در معرفی و برند شدن یک کسبوکار داشته باشد. و علاوه بر حفظ تجهیزات و داده های مهم جان افراد نیز در امان خواهد بود. این اتاق به دلیل وجود تجهیزات و کابل های زیاد باید عایق و ایمن سازی گردد. این نمایشگرها مانند نمایشگرهای غول پیکر شهری می باشند اما به دلیل قابلیت پخش انواع فایل های صوتی و تصویری و دیتا در نقاط پرتردد شهر، میادین اصلی، چهارراه ها، پارک ها و غیره استفاده می شوند. قطعات تابلو روان در واقع، نمایشگرهای تبلیغاتیاند که در مغازهها و فروشگاههای بزرگ به منظور تبلیغات و جلب کردن مشتری از آنها استفاده میشود. تلویزیون های شهری، نمایشگرهای هوشمند بزرگی هستند که از LED های کوچک تشکیل می شوند. نوع دیگر ماژول تابلو روان RGB است که ازسه مدل LED / ال ای دی (قرمز،سبز،آبی) استفاده شده است.این ماژول تابلو روان قادر به تولید طیف متنوعی از رنگ هاست. نرم افزار Signage دیجیتال که به طور مستقیم استفاده می گردد را راه اندازی نماید. نرم افزار کاملا فارسی ویدیو وال امکان تعریف پنجره های متعدد در سایز و موقعیت های دلخواه را برای نمایش همزمان ورودی های مختلف فراهم می نماید.

در دوم نوامبر ۱۹۳۶، بیبیسی پخش برنامهها را با یک سرویس سیستم دوگانه آغاز کرد. 8. تابلو به دقت و با ارتفاع و جایگاه مناسب در بیرون یا درون محیط مورد نظر نصب می شود. کار با تابلو روان به نسبت تلویزیونهای شهری آسانتر است. تابلو روان با قیمت نازل و یا تابلو روان ارزان ممکن است برای بعضی افراد، معیار تعیین کننده در خرید تابلو روان باشد. تابلو های دیداری که موضوع اصلی ماست انواع گونا گونی دارد مانند تابلو های چلنیوم و تابلو های LED ثابت و روان و … لوازم تابلو روان باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند و در غیر اینصورت هزینه بعدی بالایی را به شما متحمل خواهد کرد.

زمانی که مسافران در پایانه در انتظار وسیله نقلیه وقت خود را می گذرانند. صفحه نمایشگر بزرگی با جلب توجه این اطلاعات را با در اختیار مسافران قرار می دهد. این نمایشگر می تواند در شکل مربع یا مستطیل شکل بگیرد. بنابراین هرچقدر که میزان عدد P کمتر باشد، بدین معناست که فاصله smd ها از هم کمتر می شود و در نتیجه تعداد smdهای استفاده شده در متر مربع هم بیشتر است که با این سطح تراکم و تصویری که در نهایت ایجاد میشود شفاف تر و واضح تر است. بنابراین می توانید با استفاده از چندین صفحه در یک منطقه گسترده ، فیلم های عظیم و یا نمایش های مختلف تهیه کنید. ویدیووال در کل نقش یک نمایشگر را دارد، این نکته همیشه حائز اهمیت است که ویدیووال یک سیستم است نه فقط یک دستگاه.ویدیو پروسسور ویدیووال جزء اصلی ویدیووال محسوب میشود که درعینحال بیشترین سهم از هزینه ایجاد یک سیستم ویدیووال را شامل میشود. در مطالب زیر می خواهیم به تعدادی از مزایای تلویزیون شهری اشاره کنیم.

با توجه به تغییرات در تکنولوژی ها دیگه تبلیغات کاغذی جای آنچنانی ندارند و جای خود را به نمایشگرها داده اند تا بتوانند بدون هزینه چاپ مجدد تمام اطلاع رسانی ها و تبلیغات دیجیتال را در همه مکانهای صنعتی ، عمومی و تجاری به نمایش بگذارند و از آنجایی که تلویزیون های خانگی قابلیت نمایش به مدت طولانی را ندارد برندهای مختلف اقدام به ساخت نمایشگرهایی کرده اند که برای این کار طراحی شده و نام آن را ویدئو وال گذاشته اند. از جمله تبلیغات محیطی بیلیبوردهای تبلیغاتی هستند. این وسیله اجازه می دهد یک فیلم بدون هیچ گونه تحریف و با استفاده از چندین صفحه نمایش پخش شود.

نه تنها از صفحه نمایش های LCD در سیستم های Videowall استفاده می شود بلکه از تلویزیون های DLP یا LED نیز می توان استفاده کرد. این نمایشگرها معمولا، به دو صورت آنلاین و آفلاین مورد استفاده قرار میگیرند و قابلیت پخش ویدیو و تصاویر مختلف با کیفیت بسیار بالا را دارند. ویدئو وال در اتاق مانیتورینگ علاوه بر یکپارچگی تصاویر آنها را با کیفیت بالا به نمایش می گذارد. ۲ عدد کانکتور ۵۰ پین که نام آن ها جی وان و جیتو است به ها بکارت های مختلف وصل میشوند برد کنترل آهشت ویدئوها را با کیفیت بسیار عالی به نمایش می گذارد که همین ویژگی عامل بهتر بودن این برد نسبت به دیگر برده است . نحوه عملکرد کنترل کننده نرم افزار به کیفیت کارت های گرافیک و نرم افزار مدیریتی بستگی دارد. انواع پاور تغذیه ضد آب و یا ضد باران در بازار موجود میباشد که انتخاب نوع منبع تغذیه بستگی به نوع محلی دارد که تلویزیون قرار است در آن جا به اجرا در بیاید.

در موارد زیادی تجهیزات دست دوم هم می تواند نیازمان را رفع کند. اگر قصد خرید ویدیو وال را دارید، باید بدانید که عوامل زیادی بر قیمت ویدئووال تاثیرگذار است. به ماژول های عددی نمایشگر قیمت. درحقیقت بایستی بگوییم که هر ماژول از تعدادی پیکسل ایجاد گردیده که این پیکسل ها در ماژول هایی که تک رنگ هستند دارای یک ال ای دی میباشند و در ماژول های که به شکل Dual هستند ، دو LED و در ماژول های فول کار نیز چهار ال ای دی را دارا میباشند. در این فرآیند دستگاه عصبی مغز، اطلاعات هر واحد بینایی را دریافت و تصویر موزاییکی بزرگی ویدئو وال را می سازد. کنترل کننده ویدئویی از یک یا چند ورودی منبع دریافت می کند. واحدهای بینایی اطلاعات را مانند پازل دریافت و یکپارچه می کند.

ویدئو وال چیست : ویدیو وال به نمایشگر های LED ایندور که در کنار همدیگر قرار میگیرند تا تصاویر را با کیفیت بالا نمایش دهند گویند. ویدئو وال یا دیوار ویدئویی نمایشگر بزرگی با یک صفحه ویدیویی است که در کنار هم ثابت هستند تا یک صفحه منطقی واحد تشکیل دهند. معمولا تصاویر زنده ی دوربین های SD مدار بسته، نمایش اخبار ماهواره ای HD، ویدئو های کامپیوتری آنالوگ، ویدئوهای دیجیتال، نقشه ها و سایر منابع بر روی یک ویدئو وال 12 تا 18 نمایشگری نمایش داده شده و توسط یک ناظر کنترل می شوند. نمایشگر شهری معمولا در تقاطعهای پر رفت و آمد و میادین شهری نصب میشود. امکان نصب پنل های گرمایشی و سرمایشی. سهولت در تعویض و تعمیر پنل آسیب دیده. امروزه رستوران های مختلف در رقابت با یکدیگر هستند. صفحه ها معمولاً به صورت زنجیره ای به یکدیگر متصل می شوند به گونه ای که یک فرمان مانند روشن یا خاموش کردن به ویدئو به طور همزمان روی همه صفحه ها کار می کند. اسکیوال لایت یا سیکوئل لایت (به انگلیسی: SQLite) یک سامانه مدیریت پایگاه داده رابطهای کم حجم (در حدود 500 کیلوبایت) که به زبان سی در قالب یک کتابخانه نوشته شده است و یک پایگاه دادههای رابطهای به حساب میآید.

بردکنترل تابلو روان ep که بدست مهندسین ایرانی طراحی و ساخته شده و از نظر برخی امکانات خیلی بهتر از نمونه مشابه چینی خود است نیازمند حمایت شما هموطنان گرامی داره حمایت شما باعث دلگرمی تمامی مهندسین این مرز و بوم هست همه بردها مشکل خاص خودشونو دارند( حتی بهترین بردها) استفاده از این برد را به همه همکاران گرامی پیشنهاد میکنم هر مشکلی در رابطه با این برد داشتین به ما اطلاع بدید . از لحاظ ساختار: در هر ماژول همان طور که گفتیم پیکسل هایی قرار دارد که در فاصله هایی معین و استاندارد از یکدیگر قرار دارند. نکته مهم در ارگونومی، فاصله ویدئو وال تا اپراتور باید به اندازه ای باشد که محتوا خوانا باشد. هنگامی که یک ویدئو وال با ترکیب چندین فیلم ایجاد می شود، صفحه نمایش های مورد استفاده اغلب دارای لبه های بسیار نازک به نام bezels هستند تا در تصویر بین صفحه نمایش فاصله کمتری ایجاد کنند. دیجیتال Signage درجه یک استفاده می شوند. نخستین پخش برنامه رنگی مرتب با استفاده از SECAM در اول اکتبر ۱۹۶۷ در شبکه دوی فرانسه صورت گرفت.

روش تنظیم به نوع نمایش بستگی دارد. قابلیت تنظیم ارتفاع و رگلاژ پایه ها. ویدیووالها پیچیدهترین نوع سیستمهای AV هستند که باید نصب و تنظیم شوند. که روی صفحه ستونهایی که در فونداسیون کار گذاشته شده نصب میگردند. در پاسخ به این سوال که تلویزیون شهری چیست بایستی بگوییم به نمایشگر هایی گفته میشود که در حوزه نمایشگر های LED متنوع است که هر نوع و مدل از این تلویزیون شهری در سطح شهر به چشم میخورد. نمایشگر های بزرگ ویدئو وال نیز عملکردی مشابه با چشم مرکب دارند. در ساختار چشم بند پایانی چون حشرات، واحد بینایی وجود دارد. برای اطلاع از قیمت تلویزیون های شهری به صورت روزانه و یا به عبارتی آپدیت شده، روش های متعددی وجود خواهد داشت. این امر ارتباط مستقیم با قیمت تمام شده محصول دارد. این امر می تواند نتایج مؤثرتری را برای شرکتها فراهم کند. پیشنهاد ما برای شما عدد شش است؛ ولی باید در نظر داشت که اکثر پیمانکاران چهار عدد را برای پایه تلویزیون شهری استفاده می کنند. اما پیشرفت در فن آوری های کلاس درس، دامنه آنچه را که برای ایجاد نوآوری و محیط هایی که فضاهای همکاری در داخل مدارس و کلاس های آموزشی در اختیار قرار می دهد، گسترش داده است و با استفاده از تکنولوژی هایی همچون ویدیو وال ها امکان تعامل در کلاس های درس افزایش خواهد یافت.

قوی که بتواند به راحتی از طریق سوئیچ های شبکه سنتی هدایت گردند متصل می شوند. به جای پرداخت پول زیاد برای یک صفحه نمایش غول پیکر ، می توانید با ترکیبی از صفحه نمایش های LCD ارزان قیمت به هدف خود برسید. این نمایشگر ها قبلاً در ایران به صورت دستی طراحی و سپس LED ها و آی سی ها درایور بر روی یک برد مدار چاپی لحیم می شدند. نقشی که پاور در طراحی و ساخت تابلوهای روان (LED) ایفا می کند، حیاتی و ضروری است، به این دلیل که با دادن ولتاژ و جریان مناسب به تابلو می توان عملکردی مطلوب از تابلو روان دید. به همین دلیل است که صنف های مختلف حاضرند هزینه های زیادی را بایت طراحی و ساخت تابلوهای تبلیغاتی مختلف صرف نمایند. کدی که در پشت ماژول های تابلو روان و روی برد مدار چاپی آن نوشته شده است فقط و فقط به مدل طراحی برد مدار چاپی آن مربوط می شود .

در این صورت هیچ موردی از دید اپراتور دور نمی ماند. علاوه بر موارد فوق، از ویدئو والها به عنوان تلویزیون شهری در فضاها و اماکن عبور و مرور عمومی نیز استفاده می گردد. «انجمن جنگ تولید» ساخت تلویزیون و تجهیزات رادیویی را برای استفاده عموم از ۲۲ آوریل ۱۹۴۲ تا ۲۰ اوت ۱۹۴۵ متوقف کرد و هرگونه فرصتی را برای معرفی تلویزیون رنگی برای عموم از بین برد. «کمیسیون رادیویی فدرال»، «سی اف جنکینس» را برای پخش برنامه از ایستگاه «ویتون» در «مری لند» در حومه واشینگتن تعیین کرد؛ ولی برای حداقل ۱۸ ماه نخست، تنها تصاویر سایه نما از فیلم متحرک پخش میشد. شرکت پخش برنامه کاناداً شبکه آمریکایی NTSC با سیستم ۵۲۵ خط نور را به عنوان استاندارد پخش خود تعیین کرد. یک دیوار ویدیویی پیشرفته تر شبکه خالصی است که در آن سرور هیچ نیازی به کارت گرافیک ندارد. و از طریق شبکه با دستگاه گیرنده ارتباط برقرار می کند. با گسترش علم و فناوری و پیشرفت روز افزون فروشگاه ها و مارکت ها امروزه مبحث تبلیغ یک بحث بسیار مهم برای این مراکز خرید و فروشگاه ها است که بتوانند مشتریان خود را از این جمعیت بسیار بالا به سمت خود کشاند.

از معتبر ترین آن ها می توان به لینسن و نوا استار اشاره کرد، همچنین ویدیو پروسسور نیز انواع مختلفی دارد که با توجه به رزولیشن و ورودی های مورد نباز انتخاب می شود، از معتبرترین آن ها می توان به وی دی وال، ار جی بی لینک، لیستن، لینسن و … یکی از مهم ترین اجزای تابلوهای روان ماژول می باشد که در انواع مختلفی وجود داشته و هرچه میزان کیفیت این ماژول بیشتر باشد کیفیت نهایی تابلو روان نیز بالاتر خواهد بود. فناوری تلویزیون شهری به گونهای است که این دستگاه امکان پخش تصاویر و فیلمها را با بالاترین کیفیت ممکن خواهد داشت. به سختی میتوان افراد را به دلیل توجه کردن به آنها سرزنش کرد، زیرا ویدئو والها قادر به طراحی بصری باورنکردنی در مقیاسی هستند که هیچ فناوری دیگری نمیتواند با آنها مطابقت داشته باشد.